facebook tweeter youtube

Włącz się
2. Pytaj posłów o poglądy

Aby poznać naszych reprezentantów i dowiedzieć się, jakie mają poglądy i cele polityczne, wysyłamy do nich szczegółowy kwestionariusz doświadczenia i poglądów. W tym celu są nam niezbędne adresy mailowe do wszystkich kandydatów oraz wiele dobrej woli i czasu, aby przekonać ich do odpowiedzi na nasze pytania.

Możesz nam pomóc w bardzo prosty sposób:
  • namawiaj polityków do zaprezentowania poglądów w kwestionariuszu MamPrawoWiedziec.pl. Parlamentarzysta z Twojego okręgu jeszcze nie wypełnił kwestionariusza, a chcesz poznać jego poglądy? Napisz do niego na Facebooku, prześlij mu maila lub zadzwoń do jego sztabu. Jesteś potencjalnym wyborcą, daj o sobie znać!
  • informuj o MamPrawoWiedziec.pl. Twoi znajomi jeszcze o nas nie słyszeli? Napisz im, co mogą znaleźć na MamPrawoWiedziec.pl: poglądy kandydatów na posłów i senatorów z ich okręgów, podsumowania mijającej kadencji, porównywarkę poglądów, ułatwiającą decyzję wyborczą. Prześlij im maila, sms, udostępnij na Facebooku!
  • masz sporo wolnego czasu i chcesz poświęcić go promowaniu idei świadomego głosowania razem z serwisem MamPrawoWiedziec.pl - zgłoś się do nas, a powiemy Ci jak możesz to zrobić.
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.