facebook tweeter youtube

Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Zmiany członków (62)
<
1 2 3 4
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Małgorzata Adamczak  członek31.08.201201.12.2014
2.   Romuald Ajchler  członek17.11.201111.11.2015
3.   Jan Ardanowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego17.11.201111.11.2015
4.   Zbigniew Babalski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201111.11.2015
5.   Dariusz Bąk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201111.11.2015
6.   Jacek Bogucki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201111.11.2015
7.   Krzysztof Borkowski  członek17.11.201111.11.2015
8.   Zbigniew Dolata Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201111.11.2015
9.   Artur Dunin  zastępca przewodniczącego17.11.201111.11.2015
10.   Janusz Dzięcioł  członek17.11.201111.11.2015
11.   Szymon Giżyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201111.11.2015
12.   Krzysztof Głuchowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek11.09.201511.11.2015
13.   Kazimierz Gołojuch Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek17.11.201119.11.2011
14.   Aleksander Grad  członek28.06.201230.06.2012
15.   Bożena Henczyca  członek19.12.201411.11.2015
16.   Teresa Hoppe  członek17.11.201111.11.2015
17.   Maria Janyska  członek17.11.201123.11.2012
18.   Krzysztof Jurgiel Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćprzewodniczący17.11.201111.11.2015
19.   Stanisław Kalemba  zastępca przewodniczącego17.11.201131.07.2012
20.   Stanisław Kalemba  członek21.03.201411.11.2015
<
1 2 3 4
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.