facebook tweeter youtube

Komisja Gospodarki i Rozwoju
Członkowie (35)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Janusz Cichoń  członek
2.   Michał Cieślak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
3.   Antoni Duda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
4.   Andrzej Gawron Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
5.   Jarosław Gonciarz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
6.   Paweł Grabowski  członek
7.   Maria Janyska  członek
8.   Mieczysław Kasprzak  członek
9.   Paweł Kobyliński  członek
10.   Wiesław Krajewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
11.   Leonard Krasulski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego
12.   Dariusz Kubiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
13.   Jakub Kulesza Koło Poselskie Konfederacjaczłonek
14.   Stanisław Lamczyk  członek
15.   Ewa Malik Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego
16.   Magdalena Marek  członek
17.   Marek Matuszewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
18.   Jerzy Meysztowicz  przewodniczący
19.   Antoni Mężydło  członek
20.   Daniel Milewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
<
1 2
>
Zmiany członków (36)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Adam Abramowicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek07.07.201722.06.2018
2.   Piotr Babinetz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201513.06.2019
3.   Paweł Bańkowski  członek07.07.201621.04.2017
4.   Małgorzata Chmiel  członek19.05.201626.01.2017
5.   Piotr Cieśliński  członek01.04.201607.07.2016
6.   Adam Cyrański  członek16.11.201525.05.2017
7.   Anna Czech Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek08.06.201713.06.2019
8.   Konrad Głębocki Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201513.04.2016
9.   Marta Golbik  członek13.04.201823.11.2018
10.   Bożena Henczyca  członek21.04.201713.04.2018
11.   Mariusz Jędrysek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201519.11.2015
12.   Bartosz Józwiak  członek20.05.201607.04.2017
13.   Włodzimierz Karpiński  członek16.11.201526.02.2016
14.   Jan Klawiter Niezrzeszonyczłonek16.11.201525.11.2015
15.   Maks Kraczkowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
16.   Maks Kraczkowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego17.11.201530.06.2016
17.   Leonard Krasulski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201521.07.2016
18.   Anna Kwiecień Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek06.10.201607.07.2017
19.   Gabriela Lenartowicz  członek16.11.201510.02.2017
20.   Tomasz Lenz  członek16.11.201519.05.2016
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.