facebook tweeter youtube

Komisja Kultury i Środków Przekazu
Członkowie (27)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Piotr Apel  członek
2.   Piotr Babinetz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćprzewodniczący
3.   Barbara Bubula Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
4.   Małgorzata Chmiel  członek
5.   Krzysztof Ciebiada Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
6.   Krzysztof Czabański Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
7.   Anita Czerwińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
8.   Grzegorz Furgo  członek
9.   Elżbieta Gapińska  członek
10.   Michał Kamiński  członek
11.   Małgorzata Kidawa-Błońska  członek
12.   Robert Kołakowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
13.   Wojciech Król  członek
14.   Joanna Lichocka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
15.   Piotr Liroy-Marzec  członek
16.   Krzysztof Mieszkowski  zastępca przewodniczącego
17.   Jerzy Naszkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
18.   Joanna Scheuring-Wielgus  członek
19.   Anna Sobecka Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego
20.   Agnieszka Soin Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
<
1 2
>
Zmiany członków (27)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Urszula Augustyn  członek09.12.201515.12.2016
2.   Piotr Babinetz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
3.   Piotr Babinetz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego17.11.201514.06.2019
4.   Anna Białkowska  członek16.11.201526.01.2018
5.   Krzysztof Czabański Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201526.11.2015
6.   Jan Dziedziczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201519.11.2015
7.   Szymon Giżyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201502.07.2018
8.   Teresa Glenc Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201501.04.2016
9.   Marta Golbik  członek26.01.201813.04.2018
10.   Bożena Henczyca  członek13.04.201813.06.2019
11.   Elżbieta Kruk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
12.   Elżbieta Kruk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćprzewodniczący17.11.201528.05.2019
13.   Marzena Machałek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek01.04.201615.12.2016
14.   Robert Majka Koło Poselskie Konfederacjaczłonek23.11.201819.07.2019
15.   Beata Mateusiak-Pielucha Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek05.07.201813.06.2019
16.   Krzysztof Mieszkowski  członek16.11.201517.11.2015
17.   Urszula Pasławska  członek16.11.201514.12.2018
18.   Dariusz Piontkowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek25.11.201504.06.2019
19.   Grzegorz Puda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201516.07.2019
20.   Anna Schmidt-Rodziewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201509.03.2017
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.