facebook tweeter youtube

Komisja Mniejszości Narodowych i Etnicznych
Członkowie (14)
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Anna Cicholska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
2.   Tomasz Cimoszewicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskazastępca przewodniczącego
3.   Antoni Duda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
4.   Ryszard Galla Niezrzeszonyzastępca przewodniczącego
5.   Krzysztof Głuchowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
6.   Bożena Henczyca Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek
7.   Bogdan Latosiński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
8.   Waldemar Olejniczak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
9.   Danuta Pietraszewska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaprzewodniczący
10.   Monika Rosa Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek
11.   Paweł Rychlik Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
12.   Czesław Sobierajski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego
13.   Agnieszka Ścigaj Klub Poselski Kukiz'15członek
14.   Robert Tyszkiewicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek
Zmiany członków (27)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Piotr Apel Klub Poselski Kukiz'15członek24.02.201729.09.2017
2.   Tomasz Cimoszewicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek16.11.201515.01.2019
3.   Ryszard Galla Niezrzeszonyczłonek16.11.201515.12.2015
4.   Szymon Giżyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
5.   Szymon Giżyński Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego17.11.201502.07.2018
6.   Małgorzata Golińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201514.02.2018
7.   Stanisław Huskowski Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratówczłonek16.11.201517.11.2015
8.   Stanisław Huskowski Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego — Unii Europejskich Demokratówzastępca przewodniczącego17.11.201525.10.2018
9.   Bartosz Józwiak Niezrzeszonyczłonek11.02.201624.02.2017
10.   Paweł Kobyliński Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek16.11.201526.01.2018
11.   Lech Kołakowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201509.12.2015
12.   Ewa Kołodziej Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek09.12.201520.07.2018
13.   Marta Kubiak Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek25.05.201721.02.2019
14.   Paweł Kukiz Klub Poselski Kukiz'15członek29.12.201511.02.2016
15.   Gabriela Lenartowicz Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek20.07.201819.07.2019
16.   Marzena Machałek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201509.12.2015
17.   Małgorzata Pępek Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek15.12.201621.02.2019
18.   Danuta Pietraszewska Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelskaczłonek16.11.201515.12.2015
19.   Czesław Sobierajski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek22.03.201801.10.2018
20.   Bartłomiej Stawiarski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek01.04.201605.11.2018
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.