facebook tweeter youtube

Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa
Członkowie (31)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
1.   Dariusz Bąk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćzastępca przewodniczącego
2.   Jerzy Borowczak  członek
3.   Agata Borowiec Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
4.   Józef Brynkus  członek
5.   Zbigniew Chmielowiec Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
6.   Alicja Chybicka  członek
7.   Tomasz Cimoszewicz  członek
8.   Jan Duda Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
9.   Barbara Dziuk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
10.   Leszek Galemba Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
11.   Stanisław Gawłowski  przewodniczący
12.   Lidia Gądek  członek
13.   Krzysztof Głuchowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
14.   Jerzy Gosiewski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
15.   Kazimierz Gwiazdowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
16.   Teresa Hałas Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
17.   Jolanta Hibner  członek
18.   Mariusz Jędrysek Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek
19.   Gabriela Lenartowicz  członek
20.   Ewa Lieder  członek
<
1 2
>
Zmiany członków (27)
<
1 2
>
Lp.
Imię i nazwisko
Klub parlamentarny
Funkcja
Data powołania
na funkcję
Data odwołania
z funkcji
1.   Zbigniew Ajchler  członek16.11.201515.09.2017
2.   Dariusz Bąk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
3.   Joanna Frydrych  członek20.07.201713.04.2018
4.   Stanisław Gawłowski  członek16.11.201517.11.2015
5.   Małgorzata Golińska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201514.02.2018
6.   Czesław Hoc  członek16.11.201527.11.2015
7.   Małgorzata Janowska Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek10.02.201707.04.2017
8.   Norbert Kaczmarczyk Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201513.04.2018
9.   Krzysztof Kubów Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201506.08.2019
10.   Radosław Lubczyk  członek16.11.201510.06.2016
11.   Beata Mateusiak-Pielucha Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201514.12.2017
12.   Kazimierz Matuszny Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201529.12.2015
13.   Anna Paluch Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201517.11.2015
14.   Urszula Pasławska  członek16.11.201510.12.2015
15.   Dariusz Piontkowski Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201504.06.2019
16.   Ireneusz Raś  członek16.11.201522.03.2018
17.   Leszek Ruszczyk  członek16.11.201502.12.2016
18.   Wojciech Skurkiewicz Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwośćczłonek16.11.201505.02.2018
19.   Bogusław Sonik  zastępca przewodniczącego17.11.201520.11.2018
20.   Bogusław Sonik  członek16.11.201517.11.2015
<
1 2
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.