facebook tweeter youtube

Ustawa o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułGłosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o finansowym wsparciu tworzenia lokali socjalnych, mieszkań chronionych, noclegowni i domów dla bezdomnych
Data2015-09-25 10:29:00 Numer posiedzenia 101 Numer głosowania45
KategorieInfrastruktura, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
402
 
3
 
6
 
49
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
188
 
0
 
0
 
11
 
111
 
2
 
1
 
20
 
35
 
0
 
0
 
3
 
30
 
0
 
0
 
3
 
16
 
1
 
4
 
4
 
10
 
0
 
0
 
6
 
8
 
0
 
1
 
2
 
4
 
0
 
0
 
0
 
        
POPiSPSLSLDniez.ZPRPBC
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
2.   Elżbieta Achinger PO
Za
Zgodna
3.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
4.   Romuald Ajchler SLD
Za
Zgodny
5.   Leszek Aleksandrzak SLD
Za
Zgodny
6.   Waldemar Andzel PiS
Nieobecny
 
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Nieobecna
 
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Tadeusz Arkit PO
Za
Zgodny
11.   Bartosz Arłukowicz PO
Nieobecny
 
12.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
13.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
14.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS
Nieobecny
 
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Marek Balt SLD
Za
Zgodny
20.   Maciej Banaszak SLD
Za
Zgodny
21.   Anna Bańkowska SLD
Za
Zgodna
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Piotr Bauć RP
Za
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
26.   Andrzej Bętkowski PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO
Nieobecny
 
28.   Andrzej Biernat PO
Nieobecny
 
29.   Leszek Blanik PO
Nieobecny
 
30.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
31.   Antoni Błądek PiS
Nieobecny
 
32.   Joanna Bobowska PO
Za
Zgodna
33.   Bartłomiej Bodio PSL
Za
Zgodny
34.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
35.   Edmund Borawski PSL
Za
Zgodny
36.   Jerzy Borkowski RP
Nieobecny
 
37.   Krzysztof Borkowski PSL
Za
Zgodny
38.   Jerzy Borowczak PO
Za
Zgodny
39.   Artur Bramora PSL
Za
Zgodny
40.   Krzysztof Brejza PO
Za
Zgodny
41.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
42.   Jacek Brzezinka PO
Za
Zgodny
43.   Beata Bublewicz PO
Za
Zgodna
44.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
45.   Borys Budka PO
Za
Zgodny
46.   Jerzy Budnik niez. (obecnie PO)
Za
Zgodny
47.   Bożenna Bukiewicz PO
Za
Zgodna
48.   Jan Bury s. Józefa PSL
Za
Zgodny
49.   Renata Butryn PO
Za
Zgodna
50.   Jan Cedzyński SLD
Nieobecny
 
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.