facebook tweeter youtube

Wybór Romana Hausera na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułGłosowanie nad wyborem pana Romana Hausera na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego
Data2015-10-08 19:03:00 Numer posiedzenia 102 Numer głosowania3
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
274
 
137
 
2
 
47
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
182
 
0
 
0
 
15
 
0
 
120
 
0
 
14
 
33
 
0
 
0
 
5
 
33
 
0
 
0
 
2
 
10
 
8
 
1
 
6
 
3
 
9
 
1
 
3
 
11
 
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
2
 
        
POPiSPSLSLDniez.ZPRPBC
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Elżbieta Achinger PO
Nieobecna
 
3.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
4.   Romuald Ajchler SLD
Za
Zgodny
5.   Leszek Aleksandrzak SLD
Za
Zgodny
6.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
10.   Tadeusz Arkit PO
Za
Zgodny
11.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
12.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
13.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
14.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
19.   Marek Balt SLD
Za
Zgodny
20.   Maciej Banaszak SLD
Za
Zgodny
21.   Anna Bańkowska SLD
Za
Zgodna
22.   Barbara Bartuś PiS
Przeciw
Zgodna
23.   Piotr Bauć RP
Za
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
26.   Andrzej Bętkowski PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
28.   Andrzej Biernat PO
Za
Zgodny
29.   Leszek Blanik PO
Za
Zgodny
30.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
31.   Antoni Błądek PiS
Przeciw
Zgodny
32.   Joanna Bobowska PO
Za
Zgodna
33.   Bartłomiej Bodio PSL
Nieobecny
 
34.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
35.   Edmund Borawski PSL
Za
Zgodny
36.   Jerzy Borkowski RP
Za
Zgodny
37.   Krzysztof Borkowski PSL
Za
Zgodny
38.   Jerzy Borowczak PO
Za
Zgodny
39.   Artur Bramora PSL
Za
Zgodny
40.   Krzysztof Brejza PO
Za
Zgodny
41.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Jacek Brzezinka PO
Za
Zgodny
43.   Beata Bublewicz PO
Za
Zgodna
44.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
45.   Borys Budka PO
Nieobecny
 
46.   Jerzy Budnik niez. (obecnie PO)
Przeciw
Niezgodny
47.   Bożenna Bukiewicz PO
Za
Zgodna
48.   Jan Bury s. Józefa PSL
Za
Zgodny
49.   Renata Butryn PO
Za
Zgodna
50.   Jan Cedzyński SLD
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.