facebook tweeter youtube

Sprawozdanie z realizacji Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych w roku 2014. Harmonogram zadań wykonywanych w ramach programu wieloletniego "Narodowy program zwalczania chorób nowotworowych" w roku 2014 i 2015
Typ głosowaniaGłosowanie nad odrzuceniem
Pełny tytułGłosowanie nad przyjęciem wniosku o odrzucenie sprawozdania z realizacji Narodowego programu zwalczania chorób nowotworowych w roku 2014. Harmonogram zadań wykonywanych w ramach programu wieloletniego "Narodowy program zwalczania chorób nowotworowych" w roku 2014 i 2015
Data2015-10-09 09:18:00 Numer posiedzenia 102 Numer głosowania8
Kategorie Ochrona Zdrowia

> Zobacz prace nad ustawą

 
165
 
263
 
1
 
31
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
0
 
182
 
0
 
15
 
132
 
0
 
0
 
2
 
0
 
31
 
0
 
7
 
0
 
33
 
0
 
2
 
13
 
8
 
1
 
3
 
16
 
0
 
0
 
0
 
2
 
8
 
0
 
1
 
2
 
1
 
0
 
1
 
        
POPiSPSLSLDniez.ZPRPBC
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
2.   Elżbieta Achinger PO
Przeciw
Zgodna
3.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
4.   Romuald Ajchler SLD
Przeciw
Zgodny
5.   Leszek Aleksandrzak SLD
Przeciw
Zgodny
6.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Tadeusz Arkit PO
Przeciw
Zgodny
11.   Bartosz Arłukowicz PO
Przeciw
Zgodny
12.   Paweł Arndt PO
Nieobecny
 
13.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
14.   Urszula Augustyn PO
Przeciw
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO
Nieobecny
 
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Marek Balt SLD
Przeciw
Zgodny
20.   Maciej Banaszak SLD
Przeciw
Zgodny
21.   Anna Bańkowska SLD
Przeciw
Zgodna
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Piotr Bauć RP
Przeciw
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
26.   Andrzej Bętkowski PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO
Przeciw
Zgodny
28.   Andrzej Biernat PO
Przeciw
Zgodny
29.   Leszek Blanik PO
Przeciw
Zgodny
30.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
31.   Antoni Błądek PiS
Za
Zgodny
32.   Joanna Bobowska PO
Przeciw
Zgodna
33.   Bartłomiej Bodio PSL
Przeciw
Zgodny
34.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
35.   Edmund Borawski PSL
Przeciw
Zgodny
36.   Jerzy Borkowski RP
Przeciw
Zgodny
37.   Krzysztof Borkowski PSL
Nieobecny
 
38.   Jerzy Borowczak PO
Przeciw
Zgodny
39.   Artur Bramora PSL
Przeciw
Zgodny
40.   Krzysztof Brejza PO
Przeciw
Zgodny
41.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
42.   Jacek Brzezinka PO
Przeciw
Zgodny
43.   Beata Bublewicz PO
Przeciw
Zgodna
44.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
45.   Borys Budka PO
Nieobecny
 
46.   Jerzy Budnik niez. (obecnie PO)
Przeciw
Niezgodny
47.   Bożenna Bukiewicz PO
Przeciw
Zgodna
48.   Jan Bury s. Józefa PSL
Przeciw
Zgodny
49.   Renata Butryn PO
Przeciw
Zgodna
50.   Jan Cedzyński SLD
Przeciw
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.