facebook tweeter youtube

Uchwała w sprawie ustanowienia roku 2015 Rokiem Jana Pawła II
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułGłosowanie nad przyjęciem w całości projektu uchwały w sprawie ustanowienia roku 2015 Rokiem Jana Pawła II, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Kultury i Środków Przekazu
Data2014-12-05 11:04:00 Numer posiedzenia 81 Numer głosowania30
Kategorie Kultura

> Zobacz prace nad ustawą

 
389
 
4
 
5
 
54
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
190
 
0
 
0
 
7
 
122
 
0
 
0
 
8
 
24
 
1
 
0
 
7
 
25
 
0
 
0
 
6
 
11
 
0
 
1
 
8
 
0
 
0
 
1
 
15
 
13
 
0
 
0
 
2
 
4
 
3
 
3
 
1
 
        
POPiSSLDPSLniez.TRKPSPBiG
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (452)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Elżbieta Achinger PO
Za
Zgodna
3.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
4.   Romuald Ajchler SLD
Za
Zgodny
5.   Leszek Aleksandrzak SLD
Za
Zgodny
6.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Tadeusz Arkit PO
Za
Zgodny
11.   Bartosz Arłukowicz PO
Za
Zgodny
12.   Paweł Arndt PO
Za
Zgodny
13.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
14.   Urszula Augustyn PO
Za
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO
Za
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS
Za
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Marek Balt SLD
Za
Zgodny
20.   Maciej Banaszak SLD
Za
Zgodny
21.   Anna Bańkowska SLD
Za
Zgodna
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Piotr Bauć TR (obecnie RP)
Nieobecny
 
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
26.   Andrzej Bętkowski PiS
Za
Zgodny
27.   Robert Biedroń TR
Nieobecny
 
28.   Marek Biernacki PO
Za
Zgodny
29.   Andrzej Biernat PO
Za
Zgodny
30.   Leszek Blanik PO
Za
Zgodny
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
32.   Antoni Błądek PiS
Za
Zgodny
33.   Joanna Bobowska PO
Za
Zgodna
34.   Bartłomiej Bodio PSL
Nieobecny
 
35.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
36.   Edmund Borawski PSL
Za
Zgodny
37.   Jerzy Borkowski TR (obecnie RP)
Nieobecny
 
38.   Krzysztof Borkowski PSL
Za
Zgodny
39.   Jerzy Borowczak PO
Za
Zgodny
40.   Artur Bramora PSL
Za
Zgodny
41.   Krzysztof Brejza PO
Za
Zgodny
42.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
43.   Jacek Brzezinka PO
Za
Zgodny
44.   Beata Bublewicz PO
Za
Zgodna
45.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
46.   Borys Budka PO
Za
Zgodny
47.   Jerzy Budnik PO
Za
Zgodny
48.   Bożenna Bukiewicz PO
Za
Zgodna
49.   Jan Bury s. Józefa PSL
Za
Zgodny
50.   Renata Butryn PO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.