facebook tweeter youtube

Ustawa o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie w 2016 roku
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułProjekt ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z organizacją Szczytu Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego w Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie w 2016 roku
Data2016-03-16 17:45:00 Numer posiedzenia 14 Numer głosowania3
Kategorie Obrona narodowa

> Zobacz prace nad ustawą

 
301
 
0
 
131
 
28
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
227
 
0
 
0
 
7
 
1
 
0
 
129
 
8
 
35
 
0
 
1
 
4
 
25
 
0
 
1
 
3
 
11
 
0
 
0
 
5
 
2
 
0
 
0
 
1
 
      
PiSPOKukiz15NPSLniez.
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
2.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
3.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
4.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Zgodny
5.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
6.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
11.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
12.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
13.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymała się
Zgodna
14.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS (obecnie niez.)
Za
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
20.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
21.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Mieczysław Baszko PSL (obecnie PiS)
Za
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Paweł Bejda PSL (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
27.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymała się
Zgodna
28.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
29.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Wstrzymał się
Zgodny
30.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
32.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie niez.)
Nieobecna
 
33.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
34.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
35.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
36.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
37.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
38.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
39.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
40.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
41.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
42.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
43.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
44.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Zgodny
45.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymała się
Zgodna
46.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
47.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymała się
Zgodna
48.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
49.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
50.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie PiS)
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.