facebook tweeter youtube

Głosowanie nad wyborem pana Wojciecha Jerzego Muszyńskiego na członka Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułGłosowanie nad wyborem pana Wojciecha Jerzego Muszyńskiego na członka Kolegium Instytutu Pamięci Narodowej
Data2016-06-23 11:24:00 Numer posiedzenia 21 Numer głosowania150
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
49
 
379
 
6
 
26
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
0
 
217
 
4
 
13
 
0
 
128
 
0
 
9
 
30
 
1
 
1
 
4
 
1
 
29
 
0
 
0
 
12
 
3
 
1
 
0
 
3
 
1
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
0
 
       
PiSPOKukiz15NPSLniez.WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Andrzej Adamczyk PiS
Nieobecny
 
3.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
4.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Zgodny
5.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
6.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
10.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
11.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
12.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
13.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
14.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS (obecnie niez.)
Przeciw
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
19.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
20.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
21.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
22.   Barbara Bartuś PiS
Przeciw
Zgodna
23.   Mieczysław Baszko PSL (obecnie PiS)
Za
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
25.   Paweł Bejda PSL (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Nieobecny
 
27.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
28.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
29.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
30.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
32.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Zgodna
33.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
34.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
35.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
36.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
38.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
39.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
40.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
41.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
42.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
44.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
45.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
46.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
47.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
48.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
49.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
50.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie PiS)
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.