facebook tweeter youtube

Wybór uzupełniający członka Trybunału Stanu
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułPkt 25. porz. dzien. Wybór uzupełniający członka Trybunału Stanu
Data2017-01-26 20:16:00 Numer posiedzenia 34 Numer głosowania27
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
240
 
165
 
20
 
34
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
221
 
0
 
0
 
13
 
0
 
120
 
0
 
12
 
14
 
0
 
18
 
3
 
0
 
31
 
0
 
0
 
0
 
13
 
0
 
3
 
2
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 
3
 
3
 
0
 
0
 
0
 
        
PiSPOKukiz15NPSLniez.UEDWiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (459)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
2.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
3.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
4.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Niezgodny
5.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
6.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Niezgodny
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
11.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
12.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
13.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
14.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
17.   Piotr Babiarz PiS (obecnie niez.)
Za
Zgodny
18.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
19.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Niezgodny
20.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
21.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
22.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
23.   Mieczysław Baszko PSL (obecnie PiS)
Przeciw
Zgodny
24.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
25.   Paweł Bejda PSL (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
27.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
28.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
29.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
30.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
32.   Magdalena Błeńska Kukiz15 (obecnie niez.)
Wstrzymała się
Zgodna
33.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
34.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
35.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
36.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
37.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
38.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
39.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
40.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Niezgodny
41.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
42.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
43.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
44.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
45.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
46.   Lidia Burzyńska PiS
Nieobecna
 
47.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
48.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
49.   Barbara Chrobak Kukiz15
Wstrzymała się
Zgodna
50.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie PiS)
Wstrzymał się
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.