facebook tweeter youtube

Powołanie pana Roberta Kropiwnickiego na członka Komisji do spraw usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa (głosowanie powtórzone)
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułPkt 15. porz. dzien. Powołanie członków Komisji do spraw usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa
Data2017-05-25 21:30:00 Numer posiedzenia 42 Numer głosowania55
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
196
 
14
 
20
 
230
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
2
 
13
 
15
 
204
 
125
 
0
 
1
 
10
 
26
 
1
 
1
 
5
 
21
 
0
 
1
 
5
 
14
 
0
 
0
 
2
 
3
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
4
 
3
 
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
1
 
0
 
         
PiSPOKukiz15NPSLniez.UEDRepublikanieWiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Adam Abramowicz PiS
Nieobecny
 
2.   Andrzej Adamczyk PiS
Nieobecny
 
3.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
4.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Zgodny
5.   Waldemar Andzel PiS
Nieobecny
 
6.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
7.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Nieobecna
 
8.   Jan Ardanowski PiS
Nieobecny
 
9.   Iwona Arent PiS
Nieobecna
 
10.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
11.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
12.   Marek Ast PiS
Nieobecny
 
13.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
14.   Joanna Augustynowska PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
15.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
16.   Zbigniew Babalski PiS
Nieobecny
 
17.   Piotr Babiarz PiS (obecnie niez.)
Nieobecny
 
18.   Piotr Babinetz PiS
Nieobecny
 
19.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
20.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
21.   Ryszard Bartosik PiS
Nieobecny
 
22.   Barbara Bartuś PiS
Wstrzymała się
Zgodna
23.   Mieczysław Baszko PSL (obecnie PiS)
Nieobecny
 
24.   Dariusz Bąk PiS
Nieobecny
 
25.   Paweł Bejda PSL (obecnie PSL-KP)
Nieobecny
 
26.   Włodzimierz Bernacki PiS
Nieobecny
 
27.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
28.   Jerzy Bielecki PiS
Nieobecny
 
29.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
30.   Zbigniew Biernat PiS
Nieobecny
 
31.   Mariusz Błaszczak PiS
Nieobecny
 
32.   Magdalena Błeńska Republikanie (obecnie niez.)
Za
Brak linii klubu
33.   Jacek Bogucki PiS
Nieobecny
 
34.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
35.   Joanna Borowiak PiS
Nieobecna
 
36.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Niezgodna
37.   Bożena Borys-Szopa PiS
Nieobecna
 
38.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
39.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
40.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
41.   Barbara Bubula PiS
Nieobecna
 
42.   Wojciech Buczak PiS
Nieobecny
 
43.   Waldemar Buda PiS
Nieobecny
 
44.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
45.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
46.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Niezgodna
47.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
48.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Nieobecny
 
49.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
50.   Sylwester Chruszcz Kukiz15 (obecnie PiS)
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.