facebook tweeter youtube

Wybór pana Pawła Kukiza-Szczucińskiego na rzecznika praw dziecka
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułPkt 22. porz. dzien. Powołanie Rzecznika Praw Dziecka
Data2018-09-13 20:31:00 Numer posiedzenia 68 Numer głosowania32
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Polityka społeczna i rodzinna

> Zobacz prace nad ustawą

 
171
 
215
 
29
 
45
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
3
 
206
 
5
 
22
 
122
 
1
 
2
 
11
 
25
 
1
 
0
 
3
 
3
 
0
 
16
 
3
 
12
 
0
 
1
 
5
 
3
 
4
 
2
 
1
 
0
 
3
 
3
 
0
 
3
 
0
 
0
 
0
 
        
PiSPOKukiz15NPSL-UEDniez.WiSL-S
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz WiS (obecnie niez.)
Wstrzymał się
Niezgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
10.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymała się
Niezgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Zgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
19.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
20.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
21.   Barbara Bartuś PiS
Przeciw
Zgodna
22.   Mieczysław Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
24.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
25.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
26.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
27.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
28.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
29.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Mariusz Błaszczak PiS
Nieobecny
 
31.   Magdalena Błeńska niez.
Przeciw
Zgodna
32.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
33.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
34.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
38.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Nieobecny
 
40.   Barbara Bubula PiS
Za
Niezgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
45.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz WiS (obecnie PiS)
Przeciw
Zgodny
50.   Alicja Chybicka PO (obecnie PO-KO)
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.