facebook tweeter youtube

Ustawa o Instytucie Europy Środkowej
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 6. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o Instytucie Europy Środkowej
Data2018-11-09 10:22:22 Numer posiedzenia 71 Numer głosowania45
KategorieEdukacja, nauka i młodzież, Sprawy zagraniczne

> Zobacz prace nad ustawą

 
230
 
187
 
4
 
32
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
219
 
0
 
0
 
14
 
1
 
124
 
0
 
9
 
2
 
21
 
1
 
2
 
0
 
19
 
0
 
3
 
0
 
16
 
0
 
1
 
4
 
5
 
2
 
1
 
4
 
0
 
1
 
1
 
0
 
2
 
0
 
1
 
        
PiSPOKukiz15NPSL-UEDniez.WiSL-S
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (453)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz WiS (obecnie niez.)
Za
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
10.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
13.   Joanna Augustynowska PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Za
Niezgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Nieobecny
 
18.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Nieobecny
 
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Niezgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Nieobecna
 
35.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
36.   Krzysztof Brejza PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
37.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
38.   Józef Brynkus Kukiz15
Przeciw
Zgodny
39.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
40.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
41.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
42.   Borys Budka PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
43.   Bożenna Bukiewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
44.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
45.   Małgorzata Chmiel PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
46.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
47.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Niezgodna
48.   Sylwester Chruszcz WiS (obecnie PiS)
Za
Zgodny
49.   Alicja Chybicka PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
50.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.