facebook tweeter youtube

Sprawozdanie z realizacji "Krajowego programu przeciwdziałania przemocy w Rodzinie" na lata 2014-2020 za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2016 r.
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 29. porz. dzien. Przedstawione przez Radę Ministrów sprawozdanie z realizacji "Krajowego programu przeciwdziałania przemocy w Rodzinie" na lata 2014-2020 za okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2016 r. wraz ze stanowiskiem Komisji
Data2019-02-20 23:01:25 Numer posiedzenia 77 Numer głosowania43
Kategorie Polityka społeczna i rodzinna

> Zobacz prace nad ustawą

 
170
 
258
 
7
 
25
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
0
 
223
 
1
 
13
 
137
 
2
 
0
 
6
 
1
 
21
 
4
 
0
 
13
 
0
 
0
 
3
 
14
 
0
 
0
 
1
 
1
 
8
 
2
 
0
 
0
 
3
 
0
 
1
 
2
 
0
 
0
 
1
 
2
 
1
 
0
 
0
 
         
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDNniez.WiSTERAZ!W-S
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Przeciw
Niezgodny
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Przeciw
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Nieobecna
 
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO-KO
Za
Zgodny
10.   Paweł Arndt PO-KO
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO-KO
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO-KO
Za
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Za
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Zgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Za
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Nieobecna
 
21.   Mieczysław Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Za
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Przeciw
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Za
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Przeciw
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Za
Zgodny
38.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Borys Budka PO-KO
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Za
Zgodna
45.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Przeciw
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz WiS (obecnie PiS)
Przeciw
Brak linii klubu
50.   Alicja Chybicka PO-KO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.