facebook tweeter youtube

Ustawa o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 9. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o projektach ustaw o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, o zmianie ustawy o zaopatrzeniu inwalidów wojennych i wojskowych oraz ich rodzin oraz niektórych innych ustaw, o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych
Data2019-03-15 11:15:49 Numer posiedzenia 78 Numer głosowania29
Kategorie Polityka społeczna i rodzinna

> Zobacz prace nad ustawą

 
421
 
1
 
0
 
38
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
220
 
1
 
0
 
16
 
130
 
0
 
0
 
15
 
25
 
0
 
0
 
1
 
12
 
0
 
0
 
4
 
14
 
0
 
0
 
1
 
11
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
1
 
3
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
0
 
         
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDNniez.WiSTERAZ!W-S
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Nieobecny
 
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Za
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Nieobecny
 
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO-KO
Nieobecny
 
10.   Paweł Arndt PO-KO
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO-KO
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO-KO
Za
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Za
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Za
Zgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Za
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Za
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Za
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Za
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Za
Zgodny
38.   Joachim Brudziński PiS
Za
Zgodny
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
43.   Borys Budka PO-KO
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Za
Zgodna
45.   Lidia Burzyńska PiS
Nieobecna
 
46.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz WiS (obecnie PiS)
Za
Brak linii klubu
50.   Alicja Chybicka PO-KO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.