facebook tweeter youtube

Kodeks karny
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułGłosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy Kodeks karny
Data2016-01-15 09:09:00 Numer posiedzenia 8 Numer głosowania8
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
281
 
159
 
2
 
18
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
228
 
0
 
0
 
6
 
0
 
132
 
1
 
5
 
34
 
0
 
1
 
5
 
0
 
27
 
0
 
2
 
16
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
0
 
      
PiSPOKukiz15NPSLniez.
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
2.   Grzegorz Długi Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
3.   Zdzisław Gawlik PO (obecnie PO-KO)
Wstrzymał się
Niezgodny
4.   Artur Gierada PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
5.   Artur Górski PiS
Nieobecny
 
6.   Jolanta Hibner PO (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
7.   Stanisław Huskowski PO (obecnie PSL-UED)
Nieobecny
 
8.   Patryk Jaki PiS
Nieobecny
 
9.   Marek Jakubiak Kukiz15 (obecnie Konfederacja)
Nieobecny
 
10.   Paweł Kobyliński N (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
11.   Piotr Liroy-Marzec Kukiz15 (obecnie PP)
Nieobecny
 
12.   Kornel Morawiecki Kukiz15 (obecnie WiS)
Nieobecny
 
13.   Aleksander Mrówczyński PiS
Nieobecny
 
14.   Sławomir Piechota PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
15.   Jarosław Porwich Kukiz15 (obecnie WiS)
Nieobecny
 
16.   Jakub Rutnicki PO (obecnie PO-KO)
Nieobecny
 
17.   Jarosław Sellin PiS
Nieobecny
 
18.   Wojciech Szarama PiS
Nieobecny
 
19.   Kornelia Wróblewska N (obecnie PO-KO)
Nieobecna
 
20.   Łukasz Zbonikowski PiS
Nieobecny
 
21.   Adam Abramowicz PiS
Za
Zgodny
22.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
23.   Zbigniew Ajchler PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
24.   Adam Andruszkiewicz Kukiz15 (obecnie niez.)
Za
Zgodny
25.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
26.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
27.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
28.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
29.   Bartosz Arłukowicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
30.   Paweł Arndt PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
31.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
32.   Urszula Augustyn PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
33.   Joanna Augustynowska N (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
34.   Tadeusz Aziewicz PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
35.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
36.   Piotr Babiarz PiS (obecnie niez.)
Za
Zgodny
37.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
38.   Wojciech Bakun Kukiz15
Za
Zgodny
39.   Paweł Bańkowski PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodny
40.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
41.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
42.   Mieczysław Baszko PSL (obecnie PiS)
Za
Zgodny
43.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
44.   Paweł Bejda PSL (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
45.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
46.   Anna Białkowska PO (obecnie PO-KO)
Przeciw
Zgodna
47.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
48.   Marek Biernacki PO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
49.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
50.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.