facebook tweeter youtube

Ustawa o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu oraz niektóre inne ustawy
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 8. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o poselskim projekcie ustawy o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu oraz niektórych innych ustaw
Data2019-04-12 15:16:40 Numer posiedzenia 80 Numer głosowania17
Kategorie Sprawiedliwość i prawa człowieka

> Zobacz prace nad ustawą

 
256
 
32
 
124
 
48
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
220
 
0
 
0
 
18
 
1
 
15
 
110
 
19
 
22
 
0
 
0
 
4
 
0
 
1
 
12
 
3
 
0
 
13
 
0
 
2
 
6
 
0
 
2
 
1
 
5
 
0
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
         
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDNniez.KonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Nieobecny
 
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Za
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Nieobecny
 
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO-KO
Przeciw
Niezgodny
10.   Paweł Arndt PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO-KO
Wstrzymała się
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO-KO
Wstrzymała się
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Za
Zgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Nieobecny
 
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Za
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED
Nieobecny
 
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Nieobecny
 
25.   Anna Białkowska PO-KO
Wstrzymała się
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
38.   Joachim Brudziński PiS
Nieobecny
 
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
43.   Borys Budka PO-KO
Wstrzymał się
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Nieobecna
 
45.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Wstrzymała się
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz PiS
Za
Zgodny
50.   Alicja Chybicka PO-KO
Wstrzymała się
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.