facebook tweeter youtube

Wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marka Gróbarczyka
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 35. porz. dzien. Wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marka Gróbarczyka
Data2019-04-26 01:31:46 Numer posiedzenia 80 Numer głosowania49
Kategorie Gospodarka morska

> Zobacz prace nad ustawą

 
155
 
244
 
12
 
49
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
0
 
223
 
0
 
15
 
126
 
0
 
0
 
19
 
0
 
13
 
9
 
4
 
12
 
0
 
0
 
4
 
12
 
0
 
0
 
3
 
1
 
6
 
1
 
1
 
1
 
0
 
2
 
2
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
 
2
 
0
 
1
 
         
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDNniez.KonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Za
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Przeciw
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Wstrzymał się
Niezgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Bartosz Arłukowicz PO-KO
Za
Zgodny
10.   Paweł Arndt PO-KO
Za
Zgodny
11.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
12.   Urszula Augustyn PO-KO
Za
Zgodna
13.   Joanna Augustynowska PO-KO
Za
Zgodna
14.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Za
Zgodny
15.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Zgodny
17.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Za
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Przeciw
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED
Nieobecny
 
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Nieobecny
 
25.   Anna Białkowska PO-KO
Za
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-UED)
Nieobecny
 
28.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Przeciw
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Nieobecny
 
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Za
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Przeciw
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Nieobecny
 
38.   Joachim Brudziński PiS
Przeciw
Zgodny
39.   Józef Brynkus Kukiz15
Przeciw
Zgodny
40.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
41.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
43.   Borys Budka PO-KO
Za
Zgodny
44.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Za
Zgodna
45.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
46.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Za
Zgodna
47.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
48.   Barbara Chrobak Kukiz15
Przeciw
Zgodna
49.   Sylwester Chruszcz PiS
Przeciw
Zgodny
50.   Alicja Chybicka PO-KO
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.