facebook tweeter youtube

Wybór na stanowisko wicemarszałka Sejmu pani poseł Małgorzaty Gosiewskiej
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułPkt 2. porz. dzien. Wybór Wicemarszałka Sejmu
Data2019-06-12 10:40:01 Numer posiedzenia 82 Numer głosowania6
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
247
 
121
 
38
 
52
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
218
 
0
 
0
 
18
 
5
 
115
 
6
 
17
 
15
 
1
 
2
 
8
 
0
 
1
 
13
 
3
 
0
 
0
 
13
 
2
 
5
 
2
 
2
 
0
 
2
 
0
 
2
 
2
 
0
 
2
 
0
 
1
 
2
 
0
 
0
 
1
 
         
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDNniez.KonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (457)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Nieobecny
 
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Przeciw
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Za
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Paweł Arndt PO-KO
Przeciw
Zgodny
10.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
11.   Urszula Augustyn PO-KO
Nieobecna
 
12.   Joanna Augustynowska PO-KO
Przeciw
Zgodna
13.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Przeciw
Zgodny
14.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
15.   Piotr Babiarz niez.
Za
Zgodny
16.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
17.   Maciej Badora PiS
Za
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Przeciw
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Za
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Wstrzymał się
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Przeciw
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Nieobecny
 
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Przeciw
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Przeciw
Zgodny
38.   Józef Brynkus Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
39.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
40.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
41.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
42.   Borys Budka PO-KO
Przeciw
Zgodny
43.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Przeciw
Zgodna
44.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
45.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Przeciw
Zgodna
46.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Nieobecny
 
47.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
48.   Sylwester Chruszcz PiS
Za
Zgodny
49.   Alicja Chybicka PO-KO
Przeciw
Zgodna
50.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.