facebook tweeter youtube

Prawo ochrony środowiska oraz ustawa o zarządzaniu kryzysowym
Typ głosowaniaGłosowanie nad zmianą
Pełny tytułPkt 22. porz. dzien. Sprawozdanie Komisji o rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o zarządzaniu kryzysowym
Data2019-06-13 21:37:34 Numer posiedzenia 82 Numer głosowania62
KategorieOchrona środowiska i leśnictwo, Samorząd terytorialny i polityka regionalna

> Zobacz prace nad ustawą

 
287
 
136
 
1
 
35
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
224
 
1
 
0
 
12
 
1
 
131
 
0
 
11
 
19
 
0
 
0
 
6
 
17
 
1
 
1
 
4
 
18
 
0
 
0
 
1
 
5
 
1
 
0
 
0
 
1
 
2
 
0
 
0
 
2
 
0
 
0
 
1
 
        
PiSPO-KOKukiz15niez.PSL-UEDKonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (458)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Nieobecny
 
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Nieobecny
 
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Zgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Paweł Arndt PO-KO
Przeciw
Zgodny
10.   Marek Ast PiS
Przeciw
Niezgodny
11.   Urszula Augustyn PO-KO
Nieobecna
 
12.   Joanna Augustynowska PO-KO
Przeciw
Zgodna
13.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Przeciw
Zgodny
14.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
15.   Piotr Babiarz niez.
Za
Zgodny
16.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
17.   Maciej Badora PiS
Za
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Przeciw
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Kazimierz Baszko PiS
Za
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Nieobecna
 
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-KP)
Przeciw
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Nieobecny
 
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Przeciw
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Przeciw
Zgodny
38.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Zgodny
39.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
40.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
41.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
42.   Borys Budka PO-KO
Przeciw
Zgodny
43.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Przeciw
Zgodna
44.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
45.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Przeciw
Zgodna
46.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
47.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
48.   Sylwester Chruszcz PiS
Za
Zgodny
49.   Alicja Chybicka PO-KO
Przeciw
Zgodna
50.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.