facebook tweeter youtube

Sprawozdanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z realizacji w 2018 r. ustawy z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców
Typ głosowania
Pełny tytułPkt 33. porz. dzien. Głosowanie nad wnioskiem o odrzucenie sprawozdania Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z realizacji w 2018 r. ustawy z dnia 24 marca 1920 r. o nabywaniu nieruchomości przez cudzoziemców
Data2019-07-04 22:19:42 Numer posiedzenia 83 Numer głosowania103
Kategorie Administracja i sprawy wewnętrzne

> Zobacz prace nad ustawą

 
168
 
246
 
8
 
38
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
2
 
228
 
0
 
7
 
138
 
1
 
0
 
18
 
5
 
10
 
8
 
2
 
15
 
0
 
0
 
4
 
1
 
6
 
0
 
3
 
4
 
0
 
0
 
2
 
3
 
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
2
 
        
PiSPO-KOKukiz15PSL-UEDniez.KonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (459)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Przeciw
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Przeciw
Niezgodny
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Nieobecny
 
4.   Waldemar Andzel PiS
Przeciw
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Za
Niezgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Przeciw
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Przeciw
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Przeciw
Zgodna
9.   Paweł Arndt PO-KO
Za
Zgodny
10.   Marek Ast PiS
Przeciw
Zgodny
11.   Urszula Augustyn PO-KO
Za
Zgodna
12.   Joanna Augustynowska PO-KO
Za
Zgodna
13.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Za
Zgodny
14.   Zbigniew Babalski PiS
Przeciw
Zgodny
15.   Piotr Babiarz niez.
Przeciw
Zgodny
16.   Piotr Babinetz PiS
Przeciw
Zgodny
17.   Maciej Badora PiS
Przeciw
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Za
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Przeciw
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Nieobecna
 
21.   Mieczysław Kazimierz Baszko PiS
Przeciw
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Przeciw
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-UED (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Przeciw
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Za
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Przeciw
Zgodny
27.   Marek Biernacki PO-KO (obecnie PSL-KP)
Za
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Przeciw
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Przeciw
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Przeciw
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Przeciw
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Za
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Przeciw
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Przeciw
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Nieobecny
 
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Przeciw
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Za
Zgodny
38.   Józef Brynkus Kukiz15
Za
Niezgodny
39.   Barbara Bubula PiS
Przeciw
Zgodna
40.   Wojciech Buczak PiS
Przeciw
Zgodny
41.   Waldemar Buda PiS
Przeciw
Zgodny
42.   Borys Budka PO-KO
Za
Zgodny
43.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Za
Zgodna
44.   Lidia Burzyńska PiS
Przeciw
Zgodna
45.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Nieobecna
 
46.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Przeciw
Zgodny
47.   Barbara Chrobak Kukiz15
Wstrzymała się
Niezgodna
48.   Sylwester Chruszcz PiS
Przeciw
Zgodny
49.   Alicja Chybicka PO-KO
Za
Zgodna
50.   Anna Cicholska PiS
Przeciw
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.