facebook tweeter youtube

Uchwała w sprawie powołania i wyboru składu osobowego Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego
Typ głosowaniaGłosowanie nad przyjęciem
Pełny tytułPkt 59. porz. dzien. Pierwsze czytanie poselskiego projektu uchwały o zmianie uchwały w sprawie powołania i wyboru składu osobowego Komisji Nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego
Data2019-07-17 23:10:57 Numer posiedzenia 84 Numer głosowania7
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
255
 
166
 
4
 
35
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
232
 
0
 
0
 
5
 
0
 
140
 
0
 
15
 
13
 
2
 
4
 
6
 
0
 
19
 
0
 
3
 
6
 
1
 
0
 
2
 
2
 
2
 
0
 
2
 
0
 
2
 
0
 
1
 
2
 
0
 
0
 
1
 
        
PiSPO-KOKukiz15PSL-KPniez.KonfederacjaTERAZ!WiS
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (459)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Zbigniew Ajchler PO-KO
Przeciw
Zgodny
3.   Adam Andruszkiewicz niez.
Za
Zgodny
4.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
5.   Piotr Apel Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
6.   Dorota Arciszewska-Mielewczyk PiS
Za
Zgodna
7.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
8.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
9.   Paweł Arndt PO-KO
Nieobecny
 
10.   Marek Ast PiS
Nieobecny
 
11.   Urszula Augustyn PO-KO
Przeciw
Zgodna
12.   Joanna Augustynowska PO-KO
Nieobecna
 
13.   Tadeusz Aziewicz PO-KO
Przeciw
Zgodny
14.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
15.   Piotr Babiarz niez.
Za
Zgodny
16.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
17.   Maciej Badora PiS
Za
Zgodny
18.   Paweł Bańkowski PO-KO
Przeciw
Zgodny
19.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
20.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
21.   Mieczysław Baszko PiS
Za
Zgodny
22.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
23.   Paweł Bejda PSL-KP
Nieobecny
 
24.   Włodzimierz Bernacki PiS
Za
Zgodny
25.   Anna Białkowska PO-KO
Przeciw
Zgodna
26.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
27.   Marek Biernacki PSL-KP
Przeciw
Zgodny
28.   Zbigniew Biernat PiS
Za
Zgodny
29.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
30.   Magdalena Błeńska niez.
Za
Zgodna
31.   Jacek Bogucki PiS
Za
Zgodny
32.   Jerzy Borowczak PO-KO
Przeciw
Zgodny
33.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
34.   Agata Borowiec PiS
Za
Zgodna
35.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
36.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
37.   Krzysztof Brejza PO-KO
Przeciw
Zgodny
38.   Józef Brynkus Kukiz15
Przeciw
Niezgodny
39.   Barbara Bubula PiS
Za
Zgodna
40.   Wojciech Buczak PiS
Za
Zgodny
41.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
42.   Borys Budka PO-KO
Przeciw
Zgodny
43.   Bożenna Bukiewicz PO-KO
Przeciw
Zgodna
44.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
45.   Małgorzata Chmiel PO-KO
Przeciw
Zgodna
46.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
47.   Barbara Chrobak Kukiz15
Za
Zgodna
48.   Sylwester Chruszcz PiS
Za
Zgodny
49.   Alicja Chybicka PO-KO
Przeciw
Zgodna
50.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.