facebook tweeter youtube

Wybór sędziów Trybunału Konstytucyjnego
Typ głosowaniaPowołania/odwołania
Pełny tytułGłosowanie nad wyborem pana Stanisława Piotrowicza na stanowisko sędziego Trybunału Konstytucyjnego
Data2019-11-21 23:29:12 Numer posiedzenia 1 Numer głosowania50
Kategorie

> Zobacz prace nad ustawą

 
230
 
218
 
0
 
12
 
    
ZaPrzeciwWstrzymało sięNieobecnych
Kliknij w słupek, żeby zobaczyć szczegóły
Głosowanie według klubów parlamentarnych
230
 
1
 
0
 
4
 
0
 
131
 
0
 
3
 
0
 
48
 
0
 
1
 
0
 
26
 
0
 
4
 
0
 
11
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
      
PiSKOLewicaPSL-Kukiz15Konfederacjaniez.
 
Za
 
Przeciw
 
Wstrzymało się
 
Nieobecnych
Lista indywidualnych głosowań posłów (460)
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Lp.
1.   Andrzej Adamczyk PiS
Za
Zgodny
2.   Rafał Adamczyk Lewica
Przeciw
Zgodny
3.   Piotr Adamowicz KO
Przeciw
Zgodny
4.   Romuald Ajchler Lewica
Nieobecny
 
5.   Adam Andruszkiewicz PiS
Za
Zgodny
6.   Waldemar Andzel PiS
Za
Zgodny
7.   Tomasz Aniśko KO
Przeciw
Zgodny
8.   Jan Ardanowski PiS
Za
Zgodny
9.   Iwona Arent PiS
Za
Zgodna
10.   Marek Ast PiS
Za
Zgodny
11.   Urszula Augustyn KO
Przeciw
Zgodna
12.   Tadeusz Aziewicz KO
Przeciw
Zgodny
13.   Zbigniew Babalski PiS
Za
Zgodny
14.   Piotr Babinetz PiS
Za
Zgodny
15.   Ryszard Bartosik PiS
Za
Zgodny
16.   Władysław Bartoszewski PSL-Kukiz15
Przeciw
Zgodny
17.   Barbara Bartuś PiS
Za
Zgodna
18.   Mieczysław Kazimierz Baszko PiS
Za
Zgodny
19.   Dariusz Bąk PiS
Za
Zgodny
20.   Paweł Bejda PSL-Kukiz15
Przeciw
Zgodny
21.   Konrad Berkowicz Konfederacja
Przeciw
Zgodny
22.   Magdalena Biejat Lewica
Przeciw
Zgodna
23.   Jerzy Bielecki PiS
Za
Zgodny
24.   Marek Biernacki PSL-Kukiz15
Przeciw
Zgodny
25.   Mariusz Błaszczak PiS
Za
Zgodny
26.   Mateusz Bochenek KO
Przeciw
Zgodny
27.   Rafał Bochenek PiS
Za
Zgodny
28.   Jerzy Borowczak KO
Przeciw
Zgodny
29.   Joanna Borowiak PiS
Za
Zgodna
30.   Kamil Bortniczuk PiS
Za
Zgodny
31.   Piotr Borys KO
Przeciw
Zgodny
32.   Bożena Borys-Szopa PiS
Za
Zgodna
33.   Krzysztof Bosak Konfederacja
Przeciw
Zgodny
34.   Grzegorz Braun Konfederacja
Przeciw
Zgodny
35.   Waldemar Buda PiS
Za
Zgodny
36.   Borys Budka KO
Przeciw
Zgodny
37.   Stanisław Bukowiec PiS
Za
Zgodny
38.   Lidia Burzyńska PiS
Za
Zgodna
39.   Wiesław Buż Lewica
Przeciw
Zgodny
40.   Małgorzata Chmiel KO
Przeciw
Zgodna
41.   Zbigniew Chmielowiec PiS
Za
Zgodny
42.   Kazimierz Choma PiS
Za
Zgodny
43.   Dominika Chorosińska PiS
Za
Zgodna
44.   Tadeusz Chrzan PiS
Za
Zgodny
45.   Anna Cicholska PiS
Za
Zgodna
46.   Janusz Cichoń KO
Przeciw
Zgodny
47.   Michał Cieślak PiS
Za
Zgodny
48.   Tadeusz Cymański PiS
Za
Zgodny
49.   Adam Cyrański KO
Przeciw
Zgodny
50.   Krzysztof Czarnecki PiS
Za
Zgodny
<
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
>
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.