facebook tweeter youtube


[strona archiwalna] Kwestionariusz dla Kandydatek i Kandydatów w wyborach parlamentarnych 2015 roku

Kwestionariusz doświadczenia i poglądów został przygotowany w gronie ekspertów z think-tanków i organizacji pozarządowych. Adresowany jest do wszystkich kandydatów na posłów i senatorów. Dzięki niemu wyborcy będą mogli podjąć świadomą decyzję wyborczą.

O kwestionariuszu

Kwestionariusz składa się z dwóch części. Pierwsza zawiera pytania dotyczące biografii, oceny mijającej kadencji oraz planów na działalność parlamentarną. Część druga to pytania dotyczące różnych polityk publicznych. Kandydaci mogą udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania lub tylko na wybrane.

Odpowiedzi w żaden sposób nie redagujemy. Są publikowane na stronach MamPrawoWiedziec.pl poświęconych kandydatom.

Kwestionariusz dla kandydatów - PDF

Wypełnij kwestionariusz

Kandydatko! Kandydacie! MamPrawoWiedziec.pl wysyła indywidualne zaproszenia do wypełnienia kwestionariusza za pomocą e-maila, dlatego prosimy o zgłaszanie swojego adresu: kandydaci@art61.pl.

> Regulamin udziału w projekcie

Podziel się swoimi poglądami z wyboracmi

Zachęcamy do publikowania na swoich stronach i profilach społecznościowych linków do swojego indywidualnego profilu i kwestionariuszu na stronie MamPrawoWiedziec.pl.

Mogą Państwo również wyświetlić kwestionariusz na swojej stronie za pomocą specjalnej ramki. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać do niej kod, prosimy o mail na adres kandydaci@art61.pl.

Konsultowali kwestionariusz
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.