facebook tweeter youtube

[Strona archiwalna]
Kwestionariusz dla Kandydatek i Kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego

Kwestionariusz doświadczenia i poglądów został przygotowany w gronie ekspertów z ośrodków akademickich, think-tanków i organizacji pozarządowych. Adresowany jest do wszystkich kandydatów w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dzięki niemu wyborcy będą mogli podjąć świadomą decyzję wyborczą, kto ma reprezentować ich interesy w Parlamencie Europejskim.

O kwestionariuszu

Kwestionariusz składa się z dwóch części. W pierwszej pytamy o doświadczenie, motywy kandydowania, ocenę poprzedniej kadencji oraz ogólne plany na działalność w Parlamencie Europejskim. Druga część to pytania tematyczne dotyczące różnych polityk, którymi zajmują się posłanki i posłowie do Parlamentu Europejskiego.

Kwestionariusz w PDF

Wypełnij kwestionariusz

Kandydatko! Kandydacie! MamPrawoWiedziec.pl wysyła indywidualne zaproszenia do wypełnienia kwestionariusza za pomocą e-maila, dlatego prosimy o zgłaszanie swojego adresu: kandydaci@art61.pl.

> Regulamin udziału w projekcie

Kwestionariusz współtworzyli
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.