facebook tweeter youtube

 
Jacek Bogucki
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • senator
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Inżynier, absolwent Wydziału Technologii i Eksploatacji Maszyn Politechniki Lubelskiej. Działacz w NSZZ „Solidarność”, Porozumienia Polskich Chrześcijańskich Demokratów i AWS. Przez 2 lata (2012-2014) związany z Solidarną Polską. Członek PiS. Rolnik od 1989 r. prowadzący własną działalność gospodarczą. Samorządowiec: był radnym i wójtem Gminy Czyżew-Osada (1990-1998), radnym sejmiku woj. łomżyńskiego (1994-1998), radnym oraz starostą powiatu wysokomazowieckiego (1998-2006). Wiceminister rolnictwa w rządzie Jarosława Kaczyńskiego (2006-2007). Poseł od 2005 r. (V-VIII kad.). Pracował w komisjach: odpowiedzialności konstytucyjnej (dwukrotnie, w tym jako wiceprzewodniczący), rolnictwa i rozwoju wsi (trzykrotnie), infrastruktury, gospodarki, finansów publicznych. W Sejmie VIII kad. pracował w komisjach: rolnictwa i rozwoju wsi oraz finansów publicznych. Od listopada 2015 r. do lipca 2018 r. sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Obecnie zasiada w komisji rolnictwa i rozwoju wsi oraz komisji ds. kontroli państwowej.
Edukacja
Politechnika Lubelska, Wydział Technologii i Eksploatacji Maszyn; specjalność: Mechanika, rok ukończenia: 1982

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 17.01.2019Sejm RP VIII kadencji, Zespół Parlamentarny do Oceny Sytuacji Społecznej i Ekonomicznej na Terenach b. PGR, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.04.2018Sejm RP VIII kadencji, Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Gruzji, Przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Uzbekistańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lwowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Angolska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kirgistańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnicy Łomży i Drogi Ekspresowej S61 - Via Baltica, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Uregulowania Stosunków Własnościowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Kontaktów z Organizacjami Pozarządowymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 01.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Tenisa Ziemnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2015 – 09.07.2018Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, sekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Portal rmf24.pl

16.11.2015 – 19.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 19.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok (24), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9707» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

24.07.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej (druk nr 3644), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.07.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o Trójstronnej Komisji Dialogu Społecznego w Rolnictwie (druk nr 3520), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2015kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 9707 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

03.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


portal gazeta.pl

od 06.2014Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

portal gazeta.pl

20.03.2014 – 10.06.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (druk nr 1783), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.02.2014 – 03.04.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw (druki nr 1640 i 1942), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw o zmianie ustawy: o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi Skarbu Państwa (druk nr 1925), o kształtowaniu ustroju rolnego (druk nr 1659), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół "Stop ideologii gender!", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw: o zmianie ustawy o partiach politycznych (druk nr 1382), o zmianie ustawy o partiach politycznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (druk nr 1648), o zmianie ustawy o partiach politycznych oraz o zmianie ustawy Kodeks wyborczy (druk nr 1649) oraz o zmianie ustawy o partiach politycznych (druk nr 1756), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.09.2013 – 21.11.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz ustawy o swobodzie działalności gospodarczej (druk nr 1640), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.08.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Głuchych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.05.2013 – 20.06.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zwierząt (druk nr 1370), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 1192), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 848), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.10.2012 – 21.02.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o pomocy państwa w spłacie niektórych kredytów mieszkaniowych, udzielaniu premii gwarancyjnych oraz refundacji bankom wypłacanych premii gwarancyjnych (druk nr 784), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw monitorowania realizacji programu upraw roślin motylkowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2012 – 19.02.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (druk nr 688), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.09.2012 – 21.11.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielczych kasach oszczędnościowo-kredytowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 695), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.08.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podlaski Zespół Parlamentarny, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.08.2012Sejm RP VII kadencji, Podlaski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw Białorusi, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Francuska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2012 – 07.11.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zwrocie podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (druk nr 264), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. energii wiatrowej bezpiecznej dla ludzi i środowiska, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Japońska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.03.2012 – 12.04.2012Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. energii wiatrowej bezpiecznej dla ludzi i środowiska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Surowców i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 19.02.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Obniżenia Cen Paliw w Polsce, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 05.02.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (druk nr 25), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 24.07.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 19) oraz komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 230), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw monitorowania negocjacji nowej perspektywy finansowej 2014-2020, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.01.2012 – 13.03.2012Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Obniżenia Cen Paliw w Polsce, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2012 – 2014Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (partia), pełnomocnik regionalny na Podlasiu» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Solidarna Polska

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 10927» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

08.11.2011 – 03.06.2014Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Solidarna Polska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.05.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o izbach rolniczych (druk nr 3797), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.03.2011 – 28.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o spółdzielniach (druk nr 3493), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 10927 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

08.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.06.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Gospodarki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.04.2010 – 25.06.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o kierujących pojazdami (druk nr 2879), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.08.2009 – 25.06.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego i drogownictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.06.2009 – 25.06.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.10.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.10.2008 – 30.06.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnych projektów ustaw o zmianie ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej (druki nr 922, 1023, 1024, 1025), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.04.2008 – 20.05.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do opracowania projektu ustawy o Trybunale Stanu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Japońska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Samorządowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Delegacja Parlamentarna do Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej i Seimasu Republiki Litewskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 26.06.2009Sejm RP VI kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 13236» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

31.08.2007 – 19.11.2007Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (rząd Jarosława Kaczyńskiego), sekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Oficjalna strona Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi

22.05.2007 – 27.06.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o organizacji rynku mleka i przetworów mlecznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1683) , przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2007 – 13.02.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o płatnościach do gruntów rolnych i płatności cukrowej (druk nr 1257) , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 13236 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

09.03.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Japońska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Kanadyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Brytyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.01.2006 – 26.01.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o organizacji rynku mleka i przetworów mlecznych (druk nr 210) , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 7189» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 7189 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2003 – 2007Związek Powiatów Polskich, wiceprezes» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006


Oficjalna strona Jacka Boguckiego

2002 – 2011Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2005Urząd Powiatu Wysokomazowieckiego, starosta (rezygnacja z funkcji - wybór na posła)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2005Rada Powiatu Wysokomazowieckiego, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła)
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe - Jedność i Sprawiedliwość (11), liczba głosów: 1307» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe - Jedność i Sprawiedliwość (11), liczba głosów: 1307 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

1999 – 2003Związek Powiatów Polskich, członek Zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1999 – 2002Urząd Powiatu Wysokomazowieckiego, starosta» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998kandydat na radnego
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1139 (wybrany)» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – 2002Rada Powiatu Wysokomazowieckiego, radny
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1139» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1994 – 1998Sejmik Województwa Łomżyńskiego, radny» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1994kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1994 – 1998Urząd Gminy Czyżew-Osada, wójt, Czyżew-Osada» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1994 – 1998Rada Gminy Czyżew-Osada, radny» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1994kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1990 – 1998Rada Gminy Czyżew-Osada, wójt, Czyżew-Osada» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1990 – 1994Rada Gminy Czyżew-Osada, radny, Czyżew-Osada» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1990kandydat na radnego, Czyżew-Osada (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 1989własna działalność gospodarcza (gospodarstwo rolne), właściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1989 – 1990Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność" Rolników Indywidualnych, Zarząd Wojewódzki, przewodniczący Zarządu Gminnego, Skarbnik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1982 – 1989Szkoła Podstawowa, nauczyciel, Siennica Lipusy» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Komitetów Terenowych Powiatu Wysokomazowieckiego» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Prawo i Sprawiedliwość

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Okręgowego w Białymstoku, Białystok» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Prawo i Sprawiedliwość

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, pełnomocnik powiatowy» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.