facebook tweeter youtube

 
Bożenna Bukiewicz
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

była posłanka (data wygaśnięcia mandatu: )

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Ukończyła Wyższą Szkołę Inżynierską w Zielonej Górze. Po studiach pracowała jako mistrz uzdatnia wody w Fabryce Dywnów “Novita” w l. 1977-1981. W l. 80. była członkiem NSZZ „Solidarność”. W l. 1990-2005 prowadziła własną firmę w branży obrotu nieruchomościami. W l. 2002-2005 była radną Rady Miasta Zielona Góra. Zasiadała we władzach regionalnych PO, w l. 2003-2007 pełniła funkcję wiceprzewodniczącej struktur partii w woj. lubuskim, od 2007 r. przewodnicząca. Członkini zarządu krajowego PO. Posłanka od 2005r. (V-VIII kadencja), pracowała w komisjach: odpowiedzialności konstytucyjnej; skarbu państwa (dwukrotnie); infrastruktury (dwukrotnie, raz jako wiceprzewodnicząca); spraw zagranicznych (dwukrotnie); ustawodawczej. W Sejmie VIII kad. zasiada w komisji polityki senioralnej oraz ustawodawczej.
Edukacja
Wyższa Szkoła Inżynierska w Zielonej Górze, Wydział Instytut Budowy Maszyn; specjalność: Maszyny i urządzenia przemysłu włókienniczego, rok ukończenia: 1978

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Filipińska Grupa Parlamentarna, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Wietnamska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Indonezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Zambijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Opieki nad Osobami Niesamodzielnymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.03.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu do Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, zastępca przedstawiciela» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kirgistańska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2016 – 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Irańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Obrony Chrześcijan na Świecie, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Inicjatyw Obywatelskich i Kontaktów z Organizacjami Pozarządowymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Lubuski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.11.2015 – 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Zielona Góra (8), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 25715» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.06.2015 – 09.09.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym oraz ustawy o publicznym transporcie zbiorowym (druk nr 3427), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.04.2015 – 23.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez młodych ludzi (druk nr 3246), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2015kandydat na posła
okręg: Zielona Góra (8), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 25715 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.06.2014 – 22.07.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o charakterystyce energetycznej budynków (druk nr 2444), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Arabia Saudyjska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2014kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Gorzów Wielkopolski (13), lista wyborcza: KW Platforma Obywatelska (8), liczba głosów: 19604 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.12.2013 – 09.04.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o kierujących pojazdami (druk nr 1957), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.09.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.08.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Infrastruktury, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.07.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Nowa Zelandia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.06.2013 – 12.09.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o pomocy państwa w nabyciu pierwszego mieszkania przez ludzi młodych (druk nr 1421), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.06.2013 – 20.06.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 1407), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Filipińska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko- Kolumbijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Malezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Panamska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajlandzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.03.2013 – 08.05.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym oraz ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 1046), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Polska-Afryka-Bliski Wschód Gospodarka i Rozwój, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-RPA, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.09.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 12.09.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. monitorowania wykorzystania funduszy Unii Europejskiej w zakresie infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu lotniczego, gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego i drogownictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego i poczty, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 26.07.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.06.2012 – 27.06.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Państwowej Komisji Badania Wypadków Morskich (druk nr 454), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Indonezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa ds. Autyzmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zarząd Polskiej Grupy Unii Międzyparlamentarnej, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Poselski Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 13.09.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 27.08.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 38017» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

28.04.2011 – 14.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o niektórych formach popierania budownictwa mieszkaniowego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych (druk nr 4029), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.02.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji, restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego "Polskie Koleje Państwowe", ustawy Prawo upadłościowe i naprawcze oraz ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 3389), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 38017 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

26.06.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.03.2009 – 17.06.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 1765), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.10.2008 – 29.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie kolejowym oraz ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (druk nr 1055), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.10.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Poselski Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.05.2008 – 03.09.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji, restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa państwowego Polskie Koleje Państwowe oraz ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 459), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.04.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Marokańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Kubańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarna Grupa ds. Autyzmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Delegacja Parlamentarna RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, zastępca przedstawiciela» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego, łączności i nowoczesnych technik informacyjnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego i drogownictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 28.03.2008Sejm RP VI kadencji, Komisja Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 28420» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

22.08.2007 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia: poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o gospodarowaniu niektórymi składnikami mienia Skarbu Państwa oraz Agencji Mienia Wojskowego (druk nr 1906) oraz rządowego projektu ustawy zmieniającej ustawę o zagospodarowaniu niektórymi składnikami mienia Skarbu Państwa oraz Agencji Mienia Wojskowego (druk nr 1924) , przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.06.2007 – 16.02.2016Platforma Obywatelska, przewodniczący Regionu Lubuskiego» źródło

Źródła

Serwis finansowy money.pl


Gazeta Lubulska

24.05.2007 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia irządowego projektu ustawy o komercjalizacji państwowego przedsiębiorstwa użyteczności publicznej "Poczta Polska" (druk nr 1688) , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 28420 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.03.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Meksykańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2006kandydat na Urząd Prezydenta Miasta, Zielona Góra
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 15951» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

07.12.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji oraz ustawy o zasadach wykonywania uprawnień przysługujących Skarbowi Państwa (druk nr 27) , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 11237» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005kandydat na posła
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 11237 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2003 – 2007Platforma Obywatelska, wiceprzewodniczący Regionu Lubuskiego» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

23.07.2002 – 04.10.2005Lubuskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, wiceprezes, Zielona Góra» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

2002kandydat na radnego
okręg: Zielona Góra, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej (13), liczba głosów: 520 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2002Platforma Obywatelska, przewodniczący powiatu grodzkiego miasta Zielona Góra, Zielona Góra» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2005Rada Miasta Zielona Góra, radny, Zielona Góra
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej (13), liczba głosów: 520» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

23.07.2001 – 23.07.2002Lubuskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, skarbnik, Zielona Góra» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 04.2001Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 2001Stowarzyszenie na rzecz Osób Autystycznych, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od pierwsza dekada XXI w.Platforma Obywatelska, członek Prezydium Klubu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

od pierwsza dekada XXI w.Platforma Obywatelska, członek Rady Krajowej» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

pierwsza dekada XXI w.Rada Miasta Zielona Góra, Klub Radnych Platforma Obywatelska, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

pierwsza dekada XXI w.Rada Miasta Zielona Góra, Komisja Gospodarki, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

10.1990 – 04.10.2005PPHU Locum Nieruchomości, właściciel, Zielona Góra» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1981 – lata 80.Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Bożenny Bukiewicz

04.1977 – 11.1981Fabryka Dywanów "Novita", mistrz stacji uzdatniania wody, Zielona Góra» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

brak informacji Platforma Obywatelska, członek Zarządu Regionu Lubuskiego» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.