facebook tweeter youtube

 
Zbigniew Chmielowiec
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • kandydat na posła
    Prawo i Sprawiedliwość
Inżynier środowiska, absolwent Wydziału Inżynierii Sanitarnej i Wodnej Politechniki Krakowskiej. Przez kilka lat pracował w zawodzie. Urzędnik samorządowy, był kierownikiem wydziału w Urzędzie Miasta i Gminy Kolbuszowa. Od 2005 r. członek PiS. Samorządowiec: radny gminy (1994-2002), zastępca burmistrza (1995-1998) i burmistrz Kolbuszowej (1998-2005). Działał w NSZZ „Solidarność”, w Zjednoczonym Stronnictwie Ludowym oraz w AWS. Poseł od 2005 r. (V-VIII kadencji), wybierany z list PiS. Członek komisji: infrastruktury (dwukrotnie); ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa (trzykrotnie); innowacyjności i nowoczesnych technologii (dwukrotnie), w Sejmie VIII kad. pracuje w komisjach ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa; łączności z Polakami za granicą oraz komisji obrony narodowej.
Edukacja
Politechnika Krakowska, Wydział Inżynierii Sanitarnej; specjalność: , rok ukończenia: 1980

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 11.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Islandzka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Libańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Morskiej Energetyki Wiatrowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Iracka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. propagowania w społeczeństwie prozdrowotnej aktywności fizycznej jaką jest nordic walking, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.05.2017 – 20.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.05.2017 – 24.05.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania do realizacji inwestycji w zakresie budowli przeciwpowodziowych (druk nr 1495), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Wietnamska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tunezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.04.2017 – 02.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tunezyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Królewskiego Miasta Sandomierza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.01.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reindustrializacji Polski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kuwejcka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. utworzenia województwa częstochowskiego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Żużla, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Mongolska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Wspierania Przedsiębiorców Poszkodowanych w Outsourcingu Pracowniczym przez organy administracji państwowej RP oraz Poszkodowanych przez SKOK Wołomin, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2016 – 21.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słoweńska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2016 – 09.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Słoweńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnic i dróg alternatywnych przy autostradzie A1 i DK1, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. utworzenia Uniwersytetu Częstochowskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Polityki i Kultury Prorodzinnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 18197» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Rzeszów (23), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 18197 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

13.03.2014 – 03.04.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo wodne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2106), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza i Jana Olszewskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.06.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Armeńska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tunezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Mongolska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polska-Republika Korei Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Poselski Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 27.01.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 16038» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.03.2011 – 14.04.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o systemie handlu uprawnieniami do emisji gazów cieplarnianych (druk nr 3887), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.02.2011 – 01.03.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ustanowieniu programu wieloletniego "Program budowy Zbiornika Wodnego Świnna Poręba w latach 2006-2010" (druk nr 3814), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.01.2011 – 23.02.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska (druk nr 3758), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 16038 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

29.10.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.10.2010 – 28.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo wodne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3425), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.05.2010 – 21.07.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska oraz ustawy o działach administracji rządowej (druk nr 2976), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.04.2010 – 19.05.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo o ruchu drogowym oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 2816), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.03.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Poselski Zespół ds. Lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2010 – 05.05.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (druk nr 2817), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.01.2010 – 04.03.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2471), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianie innych ustaw (druk nr 2401), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.10.2009 – 15.12.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianie innych ustaw (druk nr 2401), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.09.2009 – 27.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 2250), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.09.2009 – 27.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 2250), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.07.2009 – 08.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2002), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.07.2009 – 08.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o odpadach oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2002), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.07.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Armeńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.12.2008 – 04.03.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskich projektów ustaw: o zmianie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 1171; o zmianie ustawy o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 1172), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.07.2008 – 01.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o samorządach zawodowych architektów, inżynierów budownictwa oraz urbanistów oraz ustawy - Prawo budowlane (druk nr 749), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.05.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Grecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Tunezyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2008 – 29.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała do spraw monitorowania wykorzystania funduszy Unii Europejskiej w zakresie infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Republika Korei, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 29.05.2008Sejm RP VI kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Samorządowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 29.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego i drogownictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 29.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego, łączności i nowoczesnych technik informacyjnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Poselski Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 29.10.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 17243» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

28.08.2007 – 05.09.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo budowlane i Kodeksu Cywilnego (druk nr 2090), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 17243 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

22.09.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym (druk nr 961) , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.07.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Marokańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.07.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Grupa Parlamentarna Polska - Nowa Zelandia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.03.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Grupa Parlamentarna Polska - Republika Korei, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała ds. transportu lądowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 10236» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005kandydat na posła
okręg: Rzeszów, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 10236 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2005Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2003 – 2007Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Regionalnych, członek Zarządu» źródło

Źródło

Oficjalna strona Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych

2002 – 2005Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowa, burmistrz (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Kolbuszowa
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców RODZINA-FORUM-SAMORZĄD (11), liczba głosów: 134» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na urząd burmistrza
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców RODZINA-FORUM-SAMORZĄD (11), liczba głosów: 134 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

pierwsza dekada XXI w.Kolbuszowski Klub Sportowy "Kolbuszowianka", członek Zarządu, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbigniewa Chmielowca

pierwsza dekada XXI w.Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskie, oddział gminny, wiceprezes, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbigniewa Chmielowca

pierwsza dekada XXI w.Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej, Oddział Powiatowy, członek Prezydium, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbigniewa Chmielowca

pierwsza dekada XXI w.Fundacja na rzecz Rozbudowy Szkoły Podstawowej nr 2 w Kolbuszowej, prezes Zarządu, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbigniewa Chmielowca

2000 – 2003Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych, członek Zarządu» źródło

Źródło

Oficjalna strona Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Regionalnych

11.1998 – 11.2002Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowa, burmistrz, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1997 – 2000Akcja Wyborcza Solidarność, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

12.1995 – 11.1998Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowa, zastępca burmistrza, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1993 – 1998Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, członek Rady Nadzorczej, Rzeszów» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbigniewa Chmielowca

10.1990 – 12.1995Urząd Miasta i Gminy Kolbuszowa, kierownik wydziału, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

07.1987 – 09.1990Spółdzielcze Gospodartwo Rolne Kółek Rolniczych, zastępca kierownika zakładu, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1982 – 1985Zjednoczone Stronnictwo Ludowe, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

10.1980 – 06.1987Wojewódzki Związek Spółdzielni Rolniczych "Samopomoc Chłopska" Rzeszów oddział budowlano-montażowy, kierownik budowy, Kolbuszowa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1980 – 1982Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność", członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.