facebook tweeter youtube

 
Małgorzata Adamczak

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

posłanka do Sejmu 7. kadencji (data wygaśnięcia mandatu: 2014-12-01)

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Małgorzata Adamczak (27.03.1971, Kościan) wybrana z listy PO, okręg 36 (Konin), zdobyła 18.119 głosów, członkini KP PO, działaczka społeczna. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Pracowała jako nauczycielka, była radną Sejmiku Woj. Wielkopolskiego oraz senatorem VII kad. Zasiadała w Komisji Rodziny i Polityki Społecznej oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Prezeska Stowarzyszenia „Światło Nadziei” oraz Klubu Szachowego „Wieża”. Posłanka VII kad. Zasiadała w komisjach: Łączności z Polakami za Granicą, Polityki Społecznej i Rodziny, Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
20.03.2014 – 10.06.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (druk nr 1783), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.11.2013 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Krwiodawstwa, Transplantologii i Promocji Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2013 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Polsko-Austriacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2013 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Badmintona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2013 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.02.2013 – 18.04.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa (druk nr 1075), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2013 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. ekonomii i przedsiębiorczości społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.10.2012 – 24.01.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o środkach ochrony roślin (druk nr 740), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw monitorowania realizacji programu upraw roślin motylkowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.10.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Wielkopolski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.08.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.04.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Zespół Poselski ds. budowy dróg ekspresowych S-5 i S-3, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wolnego Rynku, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Szachowy, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.02.2012 – 29.02.2012Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Szachowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Motocykli i Samochodów, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Polsko-Turecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Szkolnego, członek prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Sportów Motorowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.12.2011 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw osób niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Akademickiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 01.12.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 31.08.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Konin, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 18119» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Kalisz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 18119 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 15.05.2008Senat RP VII kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

06.11.2007 – 07.11.2011Senat RP VII kadencji, Klub Senatorów Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Senat RP VII kadencji, senator, Warszawa
okręg: Kalisz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 138502» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 11.2007Senat RP VII kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2007kandydat na senatora, Warszawa
okręg: Kalisz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 138502 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007 – 2008Szkoła Specjalna w Kościanie, nauczyciel, Kościan» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

2007Zespół Szkół nr 3 w Kościanie, nauczyciel, Kościan» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2006 – 2007Sejmik Województwa Wielkopolskiego, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na senatora), Poznań
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 4905» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 4905 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005 – brak informacji Gimnazjum im. Polskich Olimpijczyków, nauczyciel, Racot» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 06.03.2002Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej "Światło Nadziei", przewodniczący Zarządu, Śmigiel» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od pierwsza dekada XXI w.Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

1998 – 2002kelnerka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacji Porozumienie "Ziemia Kościańska", członek, Kościan» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacji Klub Szachowy "Wieża", prezes, Śmigiel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.