facebook tweeter youtube

 
Krzysztof Kwiatkowski

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 7. kadencji (data wygaśnięcia mandatu: 2013-08-09)

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
11.07.2013 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Nowa Zelandia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajlandzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Polsko-Malezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Polsko- Kolumbijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.04.2013 – 09.05.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o wykonywaniu kary pozbawienia wolności poza zakładem karnym w systemie dozoru elektronicznego (druk nr 1173), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2012 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Polsko-Argentyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.05.2012 – 27.12.2012Bank Millennium SA, członek Rady Nadzorczej, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

26.04.2012 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.04.2012 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 10.04.2012Sejm RP VII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2012 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.01.2012 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2012 – 16.01.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Poselski Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Łódzki Zespół Parlamentarny, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 09.08.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 13.12.2011Sejm RP VII kadencji, Łódzki Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.01.2011Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 68814» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 68814 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

14.10.2009 – 18.11.2011Ministerstwo Sprawiedliwości (rząd Donalda Tuska), minister, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

04.02.2009 – 14.10.2009Ministerstwo Sprawiedliwości (rząd Donalda Tuska), sekretarz stanu i zastępca ministra, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Krzysztofa Kwiatkowskiego


Oficjalna strona Senatu RP

06.08.2008 – 27.07.2011Senat RP VII kadencji, Senacki Zespół Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

25.06.2008 – 2011Senat RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Starszych, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Oficjalna strona Senatu RP

07.02.2008 – 2011Senat RP VII kadencji, Senacki Zespół ds. Sportu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

20.12.2007 – 26.01.2011Senat RP VII kadencji, Senacki Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

09.11.2007 – 18.02.2009Senat RP VII kadencji, Komisja Ustawodawcza, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

06.11.2007 – 18.10.2011Senat RP VII kadencji, Komisja Regulaminowa, Etyki i Spraw Senatorskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

06.11.2007 – 07.11.2011Senat RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska

05.11.2007 – 07.11.2011Senat RP VII kadencji, senator, Warszawa
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 164151» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Oficjalna strona Krzysztofa Kwiatkowskiego

03.09.2007 – 27.02.2008Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej, członek Komisji Krajowej, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

31.08.2007 – 30.11.2007Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki sp. z o.o., wiceprezes Zarządu, Konstantynów Łódzki» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

23.03.2007 – 14.05.2008Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bemowo sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

13.02.2007 – 31.08.2007Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Konstantynów Łódzki» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2007kandydat na senatora
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 164151 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2007Krajowa Rada Sądownictwa, członek, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Oficjalna strona Krajowej Rady Sądownictwa

2006 – 2007spółka prywatna, menadżer» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2006 – 2007Sejmik Województwa Łódzkiego, wiceprzewodniczący, Łódź» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2006 – 2007Sejmik Województwa Łódzkiego, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na senatora), Łódź
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 17957» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego, Łódź
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 17957 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na Urząd Prezydenta Miasta, Łódź
okręg: Łódź, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 83538» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2004 – 07.2013Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Oficjalna strona partii Platforma Obywatelska


Serwis Programu Pierwszego Polskiego Radia

18.06.2003 – 05.09.2006Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Zgierz» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2002Akademia Polonijna w Częstochowie, pracownik, Częstochowa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2002 – 2006Urząd Miasta Zgierza, wiceprezydent miasta, Zgierz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

31.07.2001 – 13.03.2002Eko-Consulting sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Piotrków Trybunalski» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

04.06.2001 – 17.07.2002Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA, członek Rady Nadzorczej, Łódź» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

1998 – 2002Rada Powiatu Zgierskiego, radny, Zgierz
lista wyborcza: "Akcja Wyborcza Solidarność" (2), liczba głosów: 821» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego
lista wyborcza: "Akcja Wyborcza Solidarność" (2), liczba głosów: 821 (wybrany)» źródło

Źródła

Oficjalna strona Senatu RP


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1997 – 2001Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, doradca i sekretarz osobisty premiera Jerzego Buzka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

1994 – 1998Rada Miasta Zgierz, radny, Zgierz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

1994kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacji Rada Działalności Pożytku Publicznego, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacjiNiezależne Zrzeszenie Studentów, wiceprzewodniczący Krajowej Komisji Koordynacyjnej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacjiPolski Komitet Paraolimpijski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacji Platforma Obywatelska, członek Rady Krajowej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacji Platforma Obywatelska, członek Zarządu Miejskiego, Łódź» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

brak informacjiPlatforma Obywatelska, sekretarz Zarządu Regionalnego, Łódź» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Platforma Obywatelska w regionie łódzkim

brak informacjiwłasna działalność gospodarcza, właściciel, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.