facebook tweeter youtube

 
Beata Małecka-Libera
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

posłanka
Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska

Lekarz laryngolog, doktor nauk medycznych, absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. W l. 90. związana z Unią Demokratyczną, a następnie Unią Wolności. Członkini PO od 2001 r., członkini zarządu powiatu partii w Dąbrowie Górniczej. W l. 1996-2001 była zastępcą dyrektora ds. lecznictwa w ZOZ w Dąbrowie Górniczej, w l. 2001-2005 - dyrektorem naczelnym szpitala specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej. W l. 1994-1998 radna miasta Dąbrowa Górnicza. Od stycznia do listopada 2015 r. sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia. Posłanka od 2005 r. (V-VIII kadencja), pracowała w komisjach: rodziny i praw kobiet; ds. Unii Europejskiej; kultury i środków przekazu; zdrowia; komisji skarbu państwa. Obecnie zasiada w komisji zdrowia (wiceprzewodnicząca).
Edukacja
Śląska Akademia Medyczna, Wydział Lekarski; specjalność: , rok ukończenia: 1979
Uniwersytet Jagielloński, ; specjalność: Zarządzanie w ochronie zdrowia, rok ukończenia: 2002
Śląska Akademia Medyczna, ; specjalność: Laryngologia, rok ukończenia: 1999

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 21.05.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Choroby Parkinsona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Zambijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia psychicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. propagowania w społeczeństwie prozdrowotnej aktywności fizycznej jaką jest nordic walking, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.04.2016 – 12.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (druk nr 432), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce "Antysmogowy", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tanzańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Indyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 28.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Indyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Onkologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zdrowia Publicznego, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Stwardnienia Rozsianego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.12.2015 – 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zdrowia Publicznego, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 23429» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 23429 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

04.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2015 – 2015Ministerstwo Zdrowia, sekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródło

serwis rynekzdrowia.pl

23.12.2014 – 2015Ministerstwo Zdrowia, pełnomocnik rządu ds. ustawy o zdrowiu publicznym, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

24.07.2014 – 08.10.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia (druki nr 1127 i 1127-A), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2014 – 07.01.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.02.2014 – 19.02.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2014 – 07.01.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zawodzie ratownika medycznego i samorządzie zawodowym ratowników medycznych (druk nr 1928), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2014 – 10.06.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Onkologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Belgijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2012 – 10.01.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Argentyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2012 – 25.05.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 388), (od dnia 2012-06-05) o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 449), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.03.2012 – 07.01.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 05.03.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Starszych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2011 – 30.03.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 07.01.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Zdrowia, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 23822» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

08.11.2011 – 12.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.09.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.08.2011 – 16.09.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.07.2011 – 19.08.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.05.2011 – 09.06.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 23822 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

14.12.2010 – 03.03.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowych projektów ustaw: - o działalności leczniczej (druk nr 3489), - o zmianie ustawy o prawach pacjenta i Rzecznika Praw Pacjenta oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3488), - o zmianie ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (druk nr 3487), - o systemie informacji o ochronie zdrowia (druk nr 3485), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.10.2010 – 07.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk nr 3442), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.03.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Stwardnienia Rozsianego, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2010 – 07.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zakładach opieki zdrowotnej (druk nr 2138), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2010 – 17.03.2010Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Stwardnienia Rozsianego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.01.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Belgijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.07.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół "Rodzina 2030", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Bezpieczeństwa i Rozwoju Turystycznego Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Obszarów Górskich, członek prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2009 – 23.04.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1590), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2009 – 23.04.2009Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Bezpieczeństwa i Rozwoju Turystycznego Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Obszarów Górskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.06.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.04.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Albańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.04.2008 – 16.07.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zakładach opieki zdrowotnej (druk nr 284), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Mongolska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarzystów Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2008 – 09.06.2010Sejm RP VI kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarna Grupa ds. Autyzmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarna Grupa Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Zdrowia, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska (8), liczba głosów: 20877» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007kandydat na posła
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska (8), liczba głosów: 20877 (wybrana)» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007 – brak informacji Forum Kobiet Aktywnych, organizatorka» źródło

Źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2011

08.09.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.09.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.08.2006 – 07.09.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Państwowym Ratownictwa Medycznego (druk nr 853), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.06.2006 – 11.07.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw: rządowego o przekazaniu środków finansowych publicznym zakładom opieki zdrowotnej na wzrost wynagrodzeń osób zatrudnionych w tych zakładach oraz poselskiego o przekazaniu środków finansowych świadczeniodawcom na wzrost wynagrodzeń, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2006 – 06.06.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o pomocy publicznej i restrukturyzacji publicznych zakładów opieki zdrowotnej (druk nr 498), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2006 – 11.05.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zakładach opieki zdrowotnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2006 – 2010Platforma Obywatelska Region Śląski, członek Zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Rodziny i Praw Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska (8), liczba głosów: 6882» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiReahibilitacyjny Szpital w Jaworzu, przewodnicząca Rady Społecznej, Jaworze» źródło

Źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów 2011

2005kandydat na posła
okręg: Sosnowiec, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska (8), liczba głosów: 6882 (wybrana)» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002 – 2005Szpital Specjalistyczny, dyrektor naczelny, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

11.2001 – 02.2002Szpital Miejski, dyrektor (pełniący obowiązki), Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

od 2001Platforma Obywatelska, członek Zarządu Powiatu, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

od 2000Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów

1998kandydat na radnego, Dąbrowa Górnicza
lista wyborcza: Unia Wolności (12), liczba głosów: 121 (niewybrana)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – brak informacji Unia Wolności, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 1996Zakład Opieki Zdrowotnej, zastępca dyrektora ds. lecznictwa, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1995Zakład Opieki Zdrowotnej, członek Rady Nadzorczej, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1994 – 1998Rada Miasta Dąbrowa Górnicza, Komisja Zdrowia, członek, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1994 – 1998Rada Miasta Dąbrowa Górnicza, radny, Dąbrowa Górnicza» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1994kandydat na radnego, Dąbrowa Górnicza (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1994 – 1998Unia Demokratyczna, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1990 – 1996starszy asystent oddziału laryngologii» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

1980 – 1990asystent oddziału laryngologii» źródło

Źródło

Oficjalna strona Beaty Małeckiej-Libera

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.