facebook tweeter youtube

 
Stanisław Pięta
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

poseł
Niezrzeszony

Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Był związany z Konfederacją Polski Niepodległej oraz Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym. Członek PiS. Pracował jako referent w przedsiębiorstwach i nauczyciel przedmiotów z zakresu prawa. Zatrudniony w biurze posła do PE prof. Wojciecha Roszkowskiego (2005). Prezes Stowarzyszenia Bezpieczna Wieś, Bezpieczne Miasto, Bezpieczna Polska (2002-2007). Radny miasta Bielsko-Biała (1998-2002). Poseł od 2005 (V-VIII kadencja), od początku pełnienia mandatu członek komisji: administracji i spraw wewnętrznych. Obecnie zasiada w komisjach: ustawodawczej (jest wiceprzewodniczącym); nadzwyczajnej ds. zmian w kodyfikacjach, odpowiedzialności konstytucyjnej (wiceprzewodniczący); komisji śledczej do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.
Edukacja
Uniwersytet Jagielloński, Wydział Prawa i Administracji; specjalność: Prawo, rok ukończenia: 2003

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 12.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Oszacowania Wysokości Odszkodowań Należnych Polsce od Niemiec za Szkody Wyrządzone w trakcie II Wojny Światowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 02.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Serbska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.06.2018Sejm RP VIII kadencji, poseł niezrzeszony» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Wirtualna Polska

13.04.2018 – 06.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Służb Specjalnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. regulacji rynku farmaceutycznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.07.2016 – 07.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Śledcza do zbadania prawidłowości i legalności działań organów i instytucji publicznych wobec podmiotów wchodzących w skład Grupy Amber Gold, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw kaskadyzacji dolnej Wisły ze szczególnym uwzględnieniem budowy kolejnego stopnia wodnego pod Włocławkiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.03.2016 – 07.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji Kodeksu pracy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2016 – 16.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu do ZP NATO, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wsparcia Polskiego Przemysłu Obronnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Parlamentarna do Zgromadzenia Parlamentarnego RP i Ukrainy, przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energetyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ustawodawcza, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 05.06.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Wirtualna Polska

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Bielsko-Biała (27), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 18907» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Bielsko-Biała (27), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 18907 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

25.09.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o nadaniu uprawnień śledczych sejmowej Komisji do Spraw Służb Specjalnych (druk nr 2485), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.04.2014 – 23.04.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2243), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza i Jana Olszewskiego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.06.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw budowy drogi ekspresowej S 11, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarzystów Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Wolności Słowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw Trybunału Konstytucyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarny ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 12708» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

26.07.2011 – 18.08.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia pilnego rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 4434), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Ochrony Życia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.03.2011 – 27.04.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o działalności lobbingowej w procesie stanowienia prawa (druk nr 3883), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 12708 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

20.10.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych (druk nr 353) oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2915 - od dn. 2010-05-6 r.), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.10.2010 – 27.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o broni i amunicji oraz ustawy o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym (druk nr 3388), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.08.2010 – 06.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o usługach detektywistycznych (druk nr 3017), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2010kandydat na Urząd Prezydenta Miasta Bielska-Białej
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 5655 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

21.01.2009 – 10.02.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ustawy Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego oraz ustawy o referendum ogólnokrajowym (druk nr 1391), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.12.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała do nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.12.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała do nowelizacji Kodeksu pracy oraz Kodeksu postępowania administracyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.11.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.10.2008 – 06.11.2008Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego (druk nr 901), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.10.2008 – 06.11.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego (druk nr 901), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.10.2008 – 05.12.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna ds. zmian w ordynacjach wyborczych, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.07.2008 – 18.09.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego (druk nr 631), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.06.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.06.2008 – 16.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania cywilnego, ustawy o państwowej kompensacie przysługującej ofiarom niektórych przestępstw umyślnych (druk nr 402), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarzystów Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. Trybunału Konstytucyjnego, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.11.2007Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 10996» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

10.05.2007 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z członkostwem Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej , przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6) (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

23.06.2006 – 23.08.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianach organizacyjnych niektórych organów administracji rządowej i jednostek im podporządkowanych oraz o zmianie niektórych ustaw, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.06.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała do spraw nowelizacji prawa karnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego (druk nr 484- w zakresie usprawnienia postępowania w sprawach gospodarczych; druk nr 639 - składy orzekające; druk nr 715 - sprawy o ubezwłasnowolnienie; druk nr 1366 - międzynarodowe postępowanie cywilne), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2006 – 12.01.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw o zmianie ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu oraz projektu ustawy o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa komunistycznego, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2006 – 07.06.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy zmieniającej ustawę o odpowiedzialności majątkowej funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej, Służby Więziennej i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.04.2006 – 22.06.2006Senat RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do nowelizacji prawa karnego (druk nr 430 - obywatelski kodeks karny; druk nr 483 - dyscyplinowanie stron procesu; druk nr 485 - czyny chuligańskie), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.04.2006 – 09.01.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do nowelizacji Kodeksu cywilnego (druk nr 486 - zrzeczenie się własności nieruchomości; druk nr 353 - działalność ubezpieczeniowa), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Nadzwyczajna do spraw zmian w kodyfikacjach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.03.2006 – 12.01.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z członkostwem Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej (druk nr 1689), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała ds. Trybunału Konstytucyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2005Sejm RP V kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 7240» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2005Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący Zarządu Komitetu, Bielsko-Biała» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2005 – brak informacji Szkoła Policealna, nauczyciel przedmiotów z zakresu prawa, Katowice» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2005 – brak informacji Biuro posła do Parlamentu Europejskiego prof. Wojciecha Roszkowskiego, pracownik» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2005kandydat na posła
okręg: Bielsko-Biała, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 7240 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2004 – 2005BAH sp. z o.o., referent ds. prawnych, Bielsko-Biała» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2003 – 2004Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Wesoła", referent» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2007Stowarzyszenie Bezpieczna Wieś, Bezpieczne Miasto, Bezpieczna Polska, prezes» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2001 – brak informacji Przymierze Prawicy, członek Zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

od 2001Prawo i Sprawiedliwość, członek (od czerwca 2018 r. zawieszony w prawach członka partii)» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Serwis tvn24.pl

1998 – 2002Rada Miasta Bielsko Biała, radny, Bielsko-Biała
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 444» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego, Bielsko-Biała
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 444 (wybrany)» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1997 – 2001Stronnictwo Konserwatywno-Ludowe, członek Zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1989 – 1990Konfederacja Polski Niepodległej, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.