facebook tweeter youtube

 
Paweł Poncyljusz

poseł
Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 13.02.2020Sejm RP IX kadencji, Delegacja Parlamentarna Grupa ds. Przestrzeni Kosmicznej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.02.2020Sejm RP IX kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.02.2020Sejm RP IX kadencji, Polsko-Brytyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rzemiosła i Przedsiębiorczości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw budżetu i finansów Sił Zbrojnych RP, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Sprawiedliwej Transformacji Energetycznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podkomisja stała do spraw polskiego przemysłu obronnego oraz modernizacji technicznej Sił Zbrojnych RP, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Wymiaru Parlamentarnego Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, zastępca przedstawiciela» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Upowszechniania w Życiu Publicznym Idei Politycznych Premiera RP Jana Olszewskiego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Budowy Drogi Ekspresowej S 74, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Podkarpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja do Spraw Energii i Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.07.2011 – 18.08.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o współpracy rozwojowej (druk nr 4469), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.07.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko- Kirgistańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.06.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Polska jest Najważniejsza, przewodniczący» źródło

Źródło

Portal tvn24.pl

04.03.2011 – 09.06.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Nadzwyczajna "Przyjazne Państwo" do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.02.2011 – 02.03.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu rezolucji w sprawie wezwania Prezydenta RP, Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Spraw Zagranicznych do podjęcia działań w obronie prześladowanych chrześcijan w różnych częściach świata (druk nr 3802), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2010Polska jest Najważniejsza (partia), lider» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Polska jest Najważniejsza

26.11.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.11.2010Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Polska jest Najważniejsza, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Portal gazeta.pl

od 16.11.2010Stowarzyszenie Obywatelskie Polska jest Najważniejsza, członek założyciel, członek Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Stowarzyszenie Polska jest Najważniejsza

24.09.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarny ds. poprawienia jakości Prawa Europejskiego implementowanego w Polsce "Lepsze Prawo", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Młodzieży i Studentów "Następne Pokolenie", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.09.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.09.2009 – 26.11.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. Współpracy z Zagranicą i NATO, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.09.2009 – 04.11.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej (druk nr 2252), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.05.2009 – 26.11.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.02.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Zwierząt, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2009kandydant na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Warszawa 1, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (10), liczba głosów: 20667 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

30.09.2008 – 07.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (druk nr 889), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarny na rzecz Metropolii Warszawskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Tybetu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Brytyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.01.2008 – 06.12.2008Sejm RP VI kadencji, Komisja Nadzwyczajna "Przyjazne Państwo" do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarny ds. Przestrzeni Kosmicznej, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2007 – 25.04.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. Problemów Społecznych Wojska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energetyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 26.11.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Gospodarki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 25.04.2008Sejm RP VI kadencji, Komisja Obrony Narodowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Tradycji Niepodległościowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 11.2010Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Paweł Kaleta, Ludzie władzy Polski Niepodległej 1989 - 2009, Zabrze 2009


Oficjalna strona Sejmu RP


Portal gazeta.pl

od 05.11.2007Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 4647» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007kandydat na posła
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 4647 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

07.03.2006 – 23.11.2007Ministerstwo Gospodarki , sekretarz stanu (rząd Kazimierza Marcinkiewicza), Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Pawła Poncyljusza


Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwa Gospodarki

07.12.2005 – 10.03.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji i prywatyzacji oraz ustawy o zasadach wykonywania uprawnień przysługujących Skarbowi Państwa (druk nr 27), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2005 – 24.03.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała ds. budownictwa oraz gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2005 – 24.03.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja stała ds. transportu lądowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 10.03.2006Sejm RP V kadencji, Komisja Skarbu Państwa, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 24.03.2006Sejm RP V kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Paweł Kaleta, Ludzie władzy Polski Niepodległej 1989 - 2009, Zabrze 2009


Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 4232» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

06.07.2005 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo zamówień publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.05.2005 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zasadach pokrywania kosztów powstałych u wytwórców w związku z przedterminowym rozwiązaniem umów długoterminowych sprzedaży mocy i energii elektrycznej (druk nr 1340), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.04.2005 – 19.04.2005Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2005 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu ustawy - Prawo spółdzielcze, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2005kandydat na posła
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 4232 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

26.08.2004 – 14.12.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo energetyczne , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.05.2004 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.05.2004 – 27.05.2004Sejm RP IV kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.03.2004 – 15.04.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o postępowaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2004 – 02.04.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2004 – 26.03.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej, ustawy o izbach lekarskich, ustawy o samorządzie pielęgniarek i położnych, ustawy o izbach aptekarskich, ustawy o zawodzie lekarza oraz niektórych innych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.03.2004 – 20.01.2005Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo spółdzielcze (druk nr 2521) i poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych (druki nr 2522 i 2522-A), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.03.2004 – 04.03.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajne do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (druk nr 2524), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.02.2004 – 03.03.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o przewozie koleją towarów niebezpiecznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.02.2004 – 04.03.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ochronie zdrowia zwierząt oraz zwalczaniu chorób zakaźnych zwierząt (druk nr 2468), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2004 – 31.07.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Inspekcji Weterynaryjnej , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2004 – 31.07.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz o zmianie ustawy - Kodeks wykroczeń, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.11.2003 – 22.01.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy - Prawo zamówień publicznych (druk nr 2218), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.11.2003 – 30.03.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Narodowym Planie Rozwoju (druk nr 488), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.11.2003 – 17.02.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo bankowe oraz o zmianie innych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.10.2003 – 31.07.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o czasie pracy kierowców, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.10.2003 – 29.10.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o jakości handlowej artykułów rolno-spożywczych oraz o zmianie innych ustaw (druk nr 1990), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.09.2003 – 19.09.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o wyborze członków Parlamentu Europejskiego i poselskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.09.2003 – 30.09.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo przewozowe oraz ustawy o żegludze śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.09.2003 – 07.11.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna ds. Oceny Programu Przygotowań Polski do Członkostwa w Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.08.2003 – 11.09.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o kosmetykach , członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2003 – 27.08.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o substancjach chemicznych oraz niektórych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.06.2003 – 23.07.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo ochrony środowiska oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1261), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.06.2003 – 13.11.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo własności przemysłowej oraz ustawy - Przepisy wprowadzające ustawę - Prawo o ustroju sądów administracyjnych i ustawę - Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.05.2003 – 30.09.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o giełdach towarowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1556), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.05.2003 – 21.05.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o terminach zapłaty w transakcjach handlowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.02.2003 – 08.04.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ochronie prawnej odmian roślin, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.02.2003 – 03.07.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zamówieniach publicznych (druk nr 1281), senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zamówieniach publicznych (druk nr 1557 od 9.05.2003), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.01.2003 – 11.03.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej (druk nr 2282), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2002 – 02.12.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o broni i amunicji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.10.2002 – 16.12.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 803), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.07.2002 – 16.07.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o systemie oceny zgodności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.07.2002 – 11.07.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o produktach biobójczych (druk nr 583), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.06.2002 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja Gospodarki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2002 – 04.06.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja stała ds. Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2002 – 24.05.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o izbach aptekarskich oraz ustawy - Prawo farmaceutyczne, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.04.2002 – 07.05.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o substancjach i preparatach chemicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.03.2002 – 03.04.2003Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zasadach uznawania nabytych w państwach członkowskich Unii Europejskiej kwalifikacji do podejmowania lub wykonywania niektórych działalności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.02.2002 – 17.04.2002Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo własności przemysłowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.11.2001 – 17.04.2002Biuro Studiów i Projektów Przemysłu Drzewnego BIPRODRZEW , członek Rady Nadzorczej, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

23.10.2001 – 31.07.2004Sejm RP IV kadencji, Komisja Gospodarki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2001 – 21.06.2002Sejm RP IV kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2001 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Paweł Kaleta, Ludzie władzy Polski Niepodległej 1989 - 2009, Zabrze 2009


Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2001 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, poseł, warszawa
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy "Prawo i Sprawiedliwość" (5), liczba głosów: 1138» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 19.09.2001Fundacja Centrum Dziedzictwa Polskiego PANTEON, członek Zarządu, warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2001kandydat na posła
okręg: Warszawa I, lista wyborcza: Komitet Wyborczy "Prawo i Sprawiedliwość" (5), liczba głosów: 1138 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2001 – 20.11.2010Prawo i Sprawiedliwość, członek, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Pawła Poncyljusza


Dziennik "Gazeta Wyborcza", wydanie internetowe

2000 – brak informacji Ruch Młodego Pokolenia, przewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 2000Mazowiecka Akcja Właścicieli Lokali, prezes, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1999 – 2001Mazowiecki Urząd Wojewódzki, doradca Wojewody Mazowieckiego, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1998 – 2001Rada Dzielnicy Śródmieście m. st. Warszawy, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Warszawa
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1363» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 1363 (wybrany)» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – brak informacji Ruch Stu, członek władz krajowych, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Pawła Poncyljusza

1998 – brak informacji Ruch Stu Region Mazowsze, przewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1996 – 1997firma konsultingowo-usługowa, dyrektor finansowy, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Pawła Poncyljusza

1996 – 2001Ruch Stu, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1993 – 2001DITA s.c. rodzinna firma handlowo-usługowa, współwłaściciel» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1993 – 1995Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej hufiec "Centrum", komendant hufca, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1991 – 1993COBRI „INSTAL”, księgowy, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

brak informacjiZwiązek Harcerstwa Rzeczpospolitej, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Pawła Poncyljusza

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.