facebook tweeter youtube

 
Grzegorz Raniewicz
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź

były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Inżynier, absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu. Ukończył podyplomowe studia menadżerskie w SGH. Przedsiębiorca, był dyrektorem zarządzającym w spółkach: Rankom i Ciechpol. W l. 1997-2008 prowadził własną działalność gospodarczą. Wspólnik Grupy Medialnej – ITM w Lublinie od 2006 r. Radny miasta Chełm (2002-2006), przewodniczący klubu radnych, radny sejmiku woj. lubelskiego (2006-2007). Członek PO od 2002 r. Poseł od 2007 r. (VI-VIII kadencja), zasiadał w komisjach: administracji i spraw wewnętrznych; ochrony środowiska, zasobów naturalnych i leśnictwa; skarbu państwa; łączności z Polakami za granicą; regulaminowej i spraw poselskich; spraw wewnętrznych. Obecnie pracuje w komisjach: administracji i spraw wewnętrznych; ds. petycji (wiceprzewodniczący).
Edukacja
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ; specjalność: Studia Menedżerskie, rok ukończenia: 1998
Wyższa Szkoła Inżynierska w Radomiu, Wydział Mechaniczny; specjalność: Eksploatacja Pojazdów i Maszyn, rok ukończenia: 1994

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 15.05.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół - Zerwij z plastikiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Choroby Parkinsona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2018 – 10.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2185), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Światowego Dziedzictwa UNESCO, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.09.2017 – 10.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1780), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Australijska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Łuszczycy, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wyzwań Demokracji XXI wieku, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Albańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Austriacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2016 – 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chorwacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.01.2016 – 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 154), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu uchwały w sprawie zmiany Regulaminu Sejmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Chełm (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 10485» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Chełm (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 10485 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 16.09.2015G24 sp. z.o. (wcześniej: Kraftexim sp. z o.o.), prezes, wspólnik, Antonin» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

05.08.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.07.2015 – 05.08.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Kontroli Państwowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.06.2015 – 09.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3525), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.06.2015 – 09.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3433), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Arabia Saudyjska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2014kandydat na urząd prezydenta Chełma, Chełm
okręg: Chełm, lista wyborcza: KW Platforma Obywatelska, liczba głosów: 4867 (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

21.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Ekwadorska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Austriacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ratownictwa Górskiego i Wodnego, sekretarz» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2013 – 05.02.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o świadczeniu odszkodowawczym przysługującym w razie wypadku lub choroby pozostających w związku ze służbą (druk nr 1499), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.06.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Dobrych Zmian - DobreZmiany.org, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.03.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw Kresów, Kresowian i Dziedzictwa Ziem Wschodnich Dawnej Rzeczypospolitej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2012 – 09.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (druk nr 464), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.11.2012 – 16.11.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia pilnego rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 835), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Argentyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Brydża Sportowego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 14.06.2012Sejm RP VII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Egipska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 23.05.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta RP projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach (druk nr 35), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 13.03.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucji rynku pracy (druk nr 206), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polityki Miejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wolnego Rynku, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Motocykli i Samochodów, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Lubelski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 09.10.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ratownictwa Górskiego i Wodnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa Rowerowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wyścigów Konnych i Jeździectwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Likwidacji Barier Rozwoju Narciarstwa, Turystyki i Sportów Górskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Regulaminowa i Spraw Poselskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 7907» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

19.08.2011 – 29.08.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o wymianie informacji z organami ścigania państw członkowskich Unii Europejskiej (druk nr 4528), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.06.2011 – 12.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 4280) i rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, a także zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z organizacją Turnieju finałowego UEFA EURO 2012 (druk nr 4281), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.04.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Szkolnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 7907 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

19.10.2010 – 09.06.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (druk nr 3448), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.10.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.10.2010 – 07.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk nr 3442), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.04.2010 – 06.07.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o dowodach osobistych (druk nr 2917), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2010 – 23.06.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 2791), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.01.2010 – 04.03.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo celne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2658), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.09.2009 – 08.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o uregulowaniu stanu prawnego niektórych nieruchomości pozostających we władaniu Polskiego Autokefalicznego Kościoła Prawosławnego (druk nr 2060), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.09.2009 – 15.12.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, ustawy - Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy - Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2110), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.07.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarny do spraw Turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.05.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wyścigów Konnych i Jeździectwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.04.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Grupa Parlamentarna Polska - Republika Południowej Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2009 – 21.04.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (druk nr 1702), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o ograniczeniach związanych z pełnieniem funkcji publicznych (druk nr 1145), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.01.2009 – 19.01.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ewidencji ludności (druk nr 1371), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2008 – 02.12.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych oraz ich rodzin oraz ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin (druk nr 1140), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2008 – 08.01.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych (druk nr 1074), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.09.2008 – 08.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie imienia i nazwiska (druk nr 829), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.07.2008 – 17.09.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym oraz ustawy o materiałach wybuchowych przeznaczonych do użytku cywilnego (druk nr 632), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.06.2008 – 08.10.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Skarbu Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.05.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych (druk nr 353) oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2915 - od dn. 2010-05-6 r.), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.04.2008 – 11.06.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy w celu ujednolicenia terminologii informatycznej (druk nr 242), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Saudyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.02.2008 – 27.05.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o odpadach wydobywczych (druk nr 217), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.02.2008Fundacja Młode Talenty, członek Rady Fundacji, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

11.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Delegacja Parlamentarna RP do Inicjatywy Środkowoeuropejskiej, zastępca przedstawiciela» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 07.02.2008Sejm RP VI kadencji, Zespół Parlamentarny Polska-Stany Zjednoczone, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.12.2007 – 08.01.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o udzielaniu cudzoziemcom ochrony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (druk nr 65), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 25.06.2008Sejm RP VI kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 9912» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

26.09.2007 – 04.01.2008Zakład Drzewny sp. z o.o., członek Rady Nadzorczej, Włodawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2007kandydat na posła
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 9912 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

17.10.2006 – 10.01.2007Grupa Medialna - ITM sp. z o.o., prokurent, Lublin» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 17.10.2006Grupa Medialna - ITM sp. z o.o., wspólnik, Lublin» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 03.04.2006Ciechpol sp. z o.o., prokurent, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 03.04.2006Ciechpol sp. z o.o., wspólnik, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2006kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 6061 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006 – 2007Grupa Medialna - ITM sp. z o.o., prezes Zarządu, Lublin» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2006 – 2007Sejmik Województwa Lubelskiego, Komisja Rozwoju Regionalnego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2006 – 2007Sejmik Województwa Lubelskiego, Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2006 – 2007Sejmik Województwa Lubelskiego, Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2006 – 2007Sejmik Województwa Lubelskiego, Komisja Samorządowa, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2006 – 2007Sejmik Województwa Lubelskiego, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Lublin
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 6061» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

03.08.2005 – 13.01.2009NST sp. z o.o. (dawniej: Liber sp. z o.o.), prokurent, Chełm» źródło

Źródła

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska


Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2004kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Lublin (8), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej (1) (niewybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

05.11.2002 – 03.08.2005NST sp. z o.o. (dawniej: Liber sp. z o.o.), prezes Zarządu, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

05.11.2002 – 13.01.2009NST sp. z o.o. (dawniej: Liber sp. z o.o.), wspólnik, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

06.03.2002 – 15.05.2006Ciech-Pol Grzegorz Raniewicz Jacek Ciechan sp. j., wspólnik, Chełm» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2002 – 2006Rada Miasta Chełm, Klub Radnych "Kocham Chełm", przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2006Komitet Wyborczy „Rodzina Warszawska”, Komisja Rewizyjna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2006Rada Miasta Chełm, radny, Chełm
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Grabczuka Kocham Chełm (13), liczba głosów: 144» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002kandydat na radnego
okręg: Chełm, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Grabczuka Kocham Chełm, liczba głosów: 144 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

1997 – 2008działalność gospodarcza, przedsiębiorca (budowa i wynajem nieruchomości, działalność finansowa w zakresie obrotu dewizowego, usługi doradztwa i zarządu), Chełm» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1997 – 2005Ciechpol sp. j., współwłaściciel (dyrektor zarządzający), Chełm» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1994 – 1997Rankom sp. z o.o., dyrektor zarządzający» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.