facebook tweeter youtube

 
Ireneusz Raś
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Koalicja Obywatelska - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, Inicjatywa Polska, Zieloni
  • kandydat na posła
    Koalicja Obywatelska
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Historyk, absolwent Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II w Krakowie. W l. 1992-2000 członek Miejskiego Zespołu Folklorystycznego Krakowiacy. W l. 1993-2002 zasiadał w radzie dzielnicy XVI Bieńczyce (Kraków), pełnił funkcję dyrektora kancelarii prezydenta miasta Krakowa. W l. 2002-2005 radny Krakowa. Działacz społeczny: instruktor sekcji sportowej w Centrum Kultury Katolickiej, był związany z Ruchem Światło-Życie, Stowarzyszeniem Inicjatywa Nowohucka, Porozumieniem Dzielnic Nowohuckich, Fundacją 100 lat KS Cracovia, Rycerzami Kolumba, Stowarzyszeniem Przyjaciół Podgórza oraz Stowarzyszeniem Dzieci Wojny. Członek PO. Poseł od 2005 r. (V-VIII kadencja), zasiadał w komisjach: administracji i spraw wewnętrznych; ustawodawczej; rodziny i praw kobiet; kultury fizycznej, spraw wewnętrznych. Obecnie jest członkiem komisji łączności z Polakami za granicą oraz, po raz kolejny przewodniczy komisji kultury fizycznej, sportu i turystyki.
Edukacja
Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie, Wydział Historii; specjalność: Historia, rok ukończenia: 1998

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
12.06.2019 – 16.07.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o sporcie (druk nr 3388), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.03.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju Infrastruktury Narciarskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 06.12.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Światowego Dziedzictwa UNESCO, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.09.2017 – 26.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych (druk nr 1784), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 04.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tenisa Stołowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Lotnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Republika Korei, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce "Antysmogowy", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Platforma Obywatelska, członek Zarządu» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Platforma Obywatelska

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chorwacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Delegacja Parlamentarna do Zgromadzenia Parlamentarnego RP i Ukrainy, przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 22.03.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 17.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Kraków (13), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 24543» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Kraków (13), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 24543 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

19.03.2015 – 10.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2857), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.03.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych (druk nr 3108), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.02.2015 – 21.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw: rządowego o zmianie ustawy o sporcie (druk nr 2674), poselskiego o zmianie ustawy o sporcie oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2715) i komisyjnego o zmianie ustawy o sporcie oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (druk nr 3161), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.08.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach (druk nr 2023), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.11.2013 – 24.07.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.09.2013 – 22.11.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.09.2013 – 26.11.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o sporcie, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Maltańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2013 – 23.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o cudzoziemcach (druk nr 1526), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.04.2013 – 13.06.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.03.2013 – 16.04.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw przygotowania projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.11.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Olimpijski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw turystyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Egipska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa ds. Autyzmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Małopolski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ratownictwa Górskiego i Wodnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Sportów Motorowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.01.2012 – 27.02.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych i ustawy o sporcie (druk nr 80), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Akademickiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 31455» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

09.06.2011 – 12.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 4280) i rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, a także zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z organizacją Turnieju finałowego UEFA EURO 2012 (druk nr 4281), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.04.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Szkolnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2011 – 29.03.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o grach hazardowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3860), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 31455 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

22.05.2010 – 25.10.2013Platforma Obywatelska, przewodniczący Regionu Małopolskiego» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Platforma Obywatelska

08.04.2010 – 05.05.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz ustawy - Kodeks karny (druk nr 2878), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Akademickiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2009 – 05.01.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego i poselskiego projektów ustaw o sporcie (druki nr 2313 i 2374), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.11.2009 – 05.11.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego i poselskiego projektów ustaw o sporcie (druki nr 2313 i 2374), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.09.2009 – 06.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o kulturze fizycznej (druk nr 2268), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.07.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Leśnictwa, Ochrony Środowiska i Tradycji Łowieckich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.04.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Grupa Parlamentarna Polska - Republika Południowej Afryki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2009 – 04.08.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ewidencji ludności i dowodach osobistych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1681), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Bezpieczeństwa i Rozwoju Turystycznego Jury Krakowsko - Częstochowskiej i Obszarów Górskich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.01.2009 – 10.02.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o obywatelstwie polskim (druk nr 1481), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2008 – 08.01.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych (druk nr 1074), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.10.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Afgańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.09.2008 – 17.09.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw (druk nr 778), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała do spraw przygotowań Polski do organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej "UEFA EURO 2012", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, skarbnik» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Szwajcarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2008 – 09.07.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy o dokumentach paszportowych (druk nr 102); (od dn. 2008-06-4 r. druk nr 527), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Tradycji Niepodległościowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek Prezydium» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 15808» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

24.04.2007 – 27.06.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku ze zmianami kompetencyjnymi w administracji publicznej w województwie (druk nr 1469), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.02.2007 – 27.03.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.02.2007 – 07.03.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o cudzoziemcach oraz niektórych innych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 15808 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.10.2006 – 10.01.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia projektu dezyderatu Komisji w sprawie zjawiska prostytucji, sutenerstwa i stręczycielstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2006 – 27.02.2007Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Straży Granicznej oraz niektórych innych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.06.2006 – 11.07.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o dokumentach paszportowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.04.2006 – 11.05.2006Sejm RP V kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o wjeździe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, pobycie oraz wyjeździe z tego terytorium obywateli państw członkowskich Unii Europejskiej i członków ich rodzin, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.12.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Rodziny i Praw Kobiet, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 09.12.2005Sejm RP V kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek Prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 6690» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005kandydat na posła
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (8), liczba głosów: 6690 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2005Platforma Obywatelska, członek Rady Regionu Małopolskiego, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusza Rasia

16.03.2004 – 03.08.2006Fundacja 100 lat KS Cracovia, członek Rady Fundacji, Kraków» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

2002 – 2005Rada Miasta Krakowa, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła na Sejm RP), Kraków
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (10), liczba głosów: 2805» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (10), liczba głosów: 2805 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002 – 2005Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce, radny» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002Triennale Grafiki Komitet Honorowy, sekretarz» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2004Cracovia Maraton, dyrektor, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2005Rada Miasta Krakowa, Klub Radnych Porozumienie Ruchów Obywatelskich, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2002 – 2005Rada Miasta Krakowa, Komisja Praworządności, przewodniczący» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacji Platforma Obywatelska, członek Rady Krajowej» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Platforma Obywatelska

pierwsza dekada XXI w. – 02.2011Rycerze Kolumba, członek» źródło

Źródło

Dziennik "Gazeta Wyborcza", wydanie internetowe

1999 – 2002Kancelaria Prezydenta Miasta Krakowa, dyrektor, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusza Rasia

1998 – 2005Zarząd Dzielnicy XVI Bieńczyce, przewodniczący, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998 – 2002Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce, przewodniczący, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998 – 2002Rada Dzielnicy XVI Bieńczyce, radny, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1992 – 2000Miejski Zespół Folklorystyczny Krakowiacy, członek, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiCentrum Kultury Katolickiej Mistrzejowice, instruktor sekcji sportowej, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiRuch Światło - Życie, animator, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacji Stowarzyszenie Dzieci Wojny, członek honorowy» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiSamorząd Studentów, Papieska Akademia Teologiczna, przewodniczący, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusz Rasia

brak informacji Stowarzyszenie Przyjaciół Podgórza, członek, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjikoordynator i pomysłodawca projektu kulturalnego "Nowa Huta. Dlaczego Nie?!", Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiPorozumienie Dzielnic Nowohuckich, pomysłodawca, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiStowarzyszenie Inicjatywa Nowohucka, lider, Kraków» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiczłonek Rady Programowej obchodów Jubileuszu 750-lecia lokacji Miasta Krakowa, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusza Rasia

brak informacjiinicjator obchodów Jubileuszu 750-lecia Lokacji Miasta Krakowa, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusza Rasia

brak informacjiSamorząd Studentów, Papieska Akademia Teologiczna, założyciel, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ireneusza Rasia

brak informacjiPorozumienie Centrum, członek» źródło

Źródło

Kwestionariusz Doświadczeń i Poglądów Ireneusza Rasia z 2007 r.

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.