facebook tweeter youtube

 
Tadeusz Woźniak
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Absolwent historii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. Działacz AWS, w l. 2006-2011 członek PiS. Członek partii Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro, pełnomocnik ds. struktur. Pracował jako nauczyciel historii. Radny powiatu kutnowskiego (1998-2002), radny i wójt Gminy Krzyżanów, w l. 1998-2005 wójt gminy Dąbrowice. Od 1997 r. członek rady krajowej Ligi Krajowej, od 2003 r. członek zarządu Stowarzyszenia Wspólnota Bez Granic. Poseł od 2005 r. (V-VIII kadencja), zasiadał w komisjach: rolnictwa i rozwoju wsi, spraw zagranicznych, administracji i spraw wewnętrznych oraz w komisji łączności z Polakami za granicą. Obecnie kontynuuje pracę w komisji administracji i spraw wewnętrznych; komisji spraw zagranicznych oraz komisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego.
Edukacja
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Olsztynie, Wydział Humanistyczny; specjalność: Historia, rok ukończenia: 1985
Wyższa Szkoła Administarcji Publicznej w Łodzi, ; specjalność: Administracja publiczna, rok ukończenia: 2000
Uniwersytet Warszawski, ; specjalność: Samorząd terytorialny i rozwój lokalny, rok ukończenia: 1992

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 13.02.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.02.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Promocji Rodziny oraz Ochrony Przed Ideologią LGBT i Gender, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.02.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Złoczewa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.01.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Walki z Cenzurą na Uczelniach, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rozwoju i Wsparcia Przedsiębiorstw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.11.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Życia i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.11.2019 – 11.12.2019Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.11.2018 – 10.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ochronie danych osobowych przetwarzanych w związku z zapobieganiem i zwalczaniem przestępczości (druk nr 2989), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.10.2018 – 06.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2828), przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2018 – 10.04.2019Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2185), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.11.2017Sejm RP VIII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia projektów ustaw z zakresu prawa wyborczego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.02.2017 – 22.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o ustanowieniu Krzyża Zachodniego (druk nr 1294), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Palestyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Armeńska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.11.2015 – 15.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sieradz (11), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11011» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Sieradz (11), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 11011 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.06.2015 – 25.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Straży Granicznej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3464), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.03.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Zjednoczona Prawica, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wspierania Dzieła Misyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.07.2014 – 24.09.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o komisjach lekarskich podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych (druk nr 2614), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.2014 – 05.03.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Sprawiedliwa Polska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.04.2014 – 05.06.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji i niektórych innych ustaw oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druki nr 1381 i 2192), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół "Stop ideologii gender!", wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2013 – 05.02.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o świadczeniu odszkodowawczym przysługującym w razie wypadku lub choroby pozostających w związku ze służbą (druk nr 1499), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.06.2013 – 28.08.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 387), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.03.2013 – 04.04.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej (druk nr 1140), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2012 – 09.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (druk nr 464), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół "Pakiet - Stop", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Palestyńska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Armeńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Azerbejdżańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o powrocie do Rzeczypospolitej Polskiej osób pochodzenia polskiego deportowanych i zesłanych przez władze Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich (druk nr 22), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Rosyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Mołdawska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Delegacja Parlamentarna do Zgromadzenia Parlamentarnego RP i Ukrainy, przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.01.2012 – 19.02.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Obniżenia Cen Paliw w Polsce, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 2012Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro (partia), pełnomocnik regionalny w województwie łódzkim» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Solidarna Polska

22.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Obrony Chrześcijan na Świecie, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Łączności z Polakami za Granicą, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Poselski Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Łódzki Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Ochrony Życia i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 16.12.2011Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 01.12.2011Sejm RP VII kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 07.2014Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Solidarna Polska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 8996» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

19.08.2011 – 29.08.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o wymianie informacji z organami ścigania państw członkowskich Unii Europejskiej (druk nr 4528), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.06.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Ochrony Życia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2011 – 12.05.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Prześladowaniom i Dyskryminacji Chrześcijan na Świecie, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.02.2011 – 02.03.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Prześladowaniom i Dyskryminacji Chrześcijan na Świecie, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.02.2011 – 02.03.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu rezolucji w sprawie wezwania Prezydenta RP, Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Spraw Zagranicznych do podjęcia działań w obronie prześladowanych chrześcijan w różnych częściach świata (druk nr 3802), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 8996 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

20.10.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Senat projektów ustawy o zmianie ustawy o orderach i odznaczeniach (druki nr 1131 i 3310), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2010 – 09.06.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (druk nr 3448), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.09.2010 – 25.11.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 3114), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.04.2010 – 05.05.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz ustawy - Kodeks karny (druk nr 2878), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.12.2008 – 10.02.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o gromadzeniu, przetwarzaniu i przekazywaniu informacji kryminalnych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1373), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.11.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.10.2008 – 05.11.2008Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.05.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Mołdawska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.03.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Azerbejdżańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Rosyjska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Poselski Zespół Strażaków, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 13904» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007kandydat na posła
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 13904 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

23.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2006 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Polsko-Rosyjska Grupa Parlamentarna, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2006 – 2011Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

brak informacjiSejm RP V kadencji, Parlamentarny Zespół Strażaków, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.11.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 5396» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2005kandydat na posła, Sieradz
okręg: Sieradz, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 5396 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2003Stowarzyszenie Wspólnota Bez Granic, przewodniczący Zarządu Głównego, Dąbrowice» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

27.10.2002 – 2005Urząd Gminy Dąbrowice, wójt, Dąbrowice
okręg: Dąbrowice, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Praca, liczba głosów: 680» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na Urząd Wójta, Dąbrowice
okręg: Dąbrowice, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Wspólna Praca, liczba głosów: 680 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Okręgowego PiS okręgi nr 11 w Sieradzu, Sieradz» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Prawo i Sprawiedliwość

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek Rady Politycznej» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

12.1998 – 2002Urząd Gminy Dąbrowice, wójt, Dąbrowice» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

04.1998 – 12.1998Urząd Wojewódzki w Płocku, doradca wojewody, Płock» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998kandydat na radnego, Kutno
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 391 (wybrany)» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998 – 2002Akcja Wyborcza Solidarność, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998 – 2002Rada Powiatu Kutnowskiego, radny, Kutno
lista wyborcza: Akcja Wyborcza Solidarność (2), liczba głosów: 391» źródło

Źródła

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

11.1997 – 12.1998Dom Pomocy Społecznej w Koszelewie, kierownik sekcji, Koszelew» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 1997Liga Krajowa, członek Rady» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1994 – 1998Rada Gminy Krzyżanów, radny, Krzyżanów» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

06.1990 – 07.1997Urząd Gminy Krzyżanów, wójt, Krzyżanów» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1990 – 1994Rada Gminy Krzyżanów, radny, Krzyżanów» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

1990kandydat na radnego, Krzyżanów (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

od 1990Ochotnicza Straż Pożarna, członek, Wały» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

09.1989 – 08.1990Szkoła Podstawowa Nr 9 w Kutnie, nauczyciel historii, Kutno» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

09.1984 – 08.1989Zespół Szkół Rolniczych w Mieczysławowie, nauczyciel historii, Mieczysławowo» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

11.1983 – 01.1984Zespół Opieki Zdrowotnej, instruktor terapii zajęciowej, Olsztyn» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.