facebook tweeter youtube

 
Jarosław Zieliński
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • były poseł (data wygaśnięcia mandatu: )
Absolwent polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Działacz NSZZ „Solidarność” i Porozumienia Centrum. W l. 1986-1990 nauczyciel w m.in. zespole samochodowych i liceum ogólnokształcącym w Suwałkach. Kurator oświaty w Suwałkach (1990-1995) i w Białymstoku (2001). Nauczyciel (1995-1981) i dyrektor (1998-2002) kolegium nauczycielskiego w Suwałkach. Sekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji (2005-2006) i Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji (2006-2007), z ramienia MSWiA współprzewodniczący: Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego oraz Komisji Wspólnej Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych, członek Rządowej Komisji Konkordatowej. Radny miasta Suwałki w l. 1990-1994 i 1998-2003. Burmistrz dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (2002-2004). Poseł od 2003 r. (IV-VIII kadencja), do Sejmu wszedł na miejsce Krzysztofa Jurgiela. Pracował w komisjach: edukacji, nauki i młodzieży, finansów publicznych, administracji i spraw wewnętrznych, ds. Unii Europejskiej oraz ds. służb specjalnych. Pełnił funkcję wiceprzewodniczącego komisji spraw wewnętrznych i członka komisji odpowiedzialności konstytucyjnej. Sekretarz stanu w MSWiA w rządzie Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego.
Edukacja
Uniwersytet Gdański, Wydział Humanistyczny; specjalność: Filologia polska, rok ukończenia: 1986

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 14.02.2020Sejm RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.01.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 07.01.2020Sejm RP IX kadencji, Podlaski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2019Sejm RP IX kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.12.2019 – 08.01.2020Sejm RP IX kadencji, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.09.2016Prawo i Sprawiedliwość, członek Komitetu Politycznego, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Prawa i Sprawiedliwości

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnicy Łomży i Drogi Ekspresowej S61 - Via Baltica, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.11.2015Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administacji, sekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok (24), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 28865» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Białystok (24), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 28865 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.06.2015 – 25.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Straży Granicznej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3464), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.04.2015 – 23.04.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie przeciwpożarowej (druk nr 3257), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.02.2015 – 19.03.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (druki nr 2684 i 2684-A), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.08.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o zgromadzeniach (druk nr 2023), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.04.2014 – 05.06.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji i niektórych innych ustaw oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druki nr 1381 i 2192), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Ideałów "Solidarności", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. skutków działalności Komisji Weryfikacyjnej pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza i Jana Olszewskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.09.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Odpowiedzialności Konstytucyjnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.08.2013 – 04.12.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej, ustawy o Państwowej Straży Pożarnej, ustawy o Biurze Ochrony Rządu, ustawy o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu, ustawy o służbie wojskowej żołnierzy zawodowych, ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, ustawy o Służbie Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służbie Wywiadu Wojskowego, ustawy o służbie funkcjonariuszy Służby Kontrwywiadu Wojskowego oraz Służby Wywiadu Wojskowego, ustawy o Służbie Więziennej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1497), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.06.2013 – 28.08.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji oraz niektórych innych ustaw (druk nr 387), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Demokratycznego Państwa Prawa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2012 – 09.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych (druk nr 464), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. energii wiatrowej bezpiecznej dla ludzi i środowiska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Francuska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.04.2012 – 06.06.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia niektórych projektów ustaw z zakresu zabezpieczenia społecznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.03.2012 – 28.06.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowych projektów ustaw o zmianie ustawy o działach administracji rządowej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 215 i do druku 215, druk nr 375), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Wolności Słowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Sejmu Republiki Litewskiej i Rady Najwyższej Ukrainy, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ratownictwa Górskiego i Wodnego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. przywrócenia ekspresowych i pośpiesznych połączeń pasażerskich na trasie Jelenia Góra, Wrocław, Opole, Częstochowa, Warszawa poprzez CMK, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Ochrony Życia i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Wewnętrznych, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 21015» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.07.2011 – 29.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Policji (druk nr 4464), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.06.2011 – 12.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 4280) i rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych oraz o zmianie niektórych innych ustaw, a także zapewnieniu bezpieczeństwa w związku z organizacją Turnieju finałowego UEFA EURO 2012 (druk nr 4281), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2011kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 21015 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

20.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.07.2010 – 03.08.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym (druk nr 3113), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2010 – 19.07.2010Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2010 – 23.06.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o ochronie informacji niejawnych oraz o zmianie niektórych ustaw (druk nr 2791), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.03.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do opracowania zmian w Regulaminie Sejmu w zakresie dotyczącym Komisji do Spraw Służb Specjalnych oraz projektu Regulaminu Komisji - w trybie art. 141a Regulaminu Sejmu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

02.04.2009 – 25.06.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia komisyjnego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw normujących funkcjonowanie służb nadzorowanych przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych (druk nr 1512), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.04.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Służb Specjalnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.03.2009 – 21.05.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zarządzaniu kryzysowym (druk nr 1699), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2008 – 02.12.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym żołnierzy zawodowych oraz ich rodzin oraz ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin (druk nr 1140), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.10.2008 – 03.12.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowych projektów ustaw: o wojewodzie i administracji rządowego w województwie (druk nr 1072) oraz o zmianie niektórych ustaw w związku ze zmianami w organizacji i podziale zadań administracji publicznej w województwie (druk nr 1073), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.10.2008 – 05.03.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia: - poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o strażach gminnych (druk nr 530) - rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o strażach gminnych oraz ustawy o policji (druk nr 958), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.06.2008 – 01.04.2009Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Służb Specjalnych, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.05.2008 – 11.06.2008Sejm RP VI kadencji, Komisja do Spraw Służb Specjalnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.05.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o czynnościach operacyjno-rozpoznawczych (druk nr 353) oraz rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2915 - od dn. 2010-05-6 r.), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.03.2008 – 09.10.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu (druk nr 263), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2008 – 27.02.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia: poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o Biurze Ochrony Rządu (druk nr 127) ; - przedstawionego przez Prezydenta RP projektu ustawy o zmianie ustawy o Biurze Ochrony Rządu oraz ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Służby Wywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Straży Granicznej, Biura Ochrony Rządu, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Więziennej oraz ich rodzin (druk nr 192), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2008 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Delegacja Parlamentarna do Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu RP, Seimasu Republiki Litewskiej i Rady Najwyższej Ukrainy, przedstawiciel» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2008 – 09.07.2008Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy o dokumentach paszportowych (druk nr 102); (od dn. 2008-06-4 r. druk nr 527), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.01.2008Prawo i Sprawiedliwość, sekretarz generalny» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

15.11.2007 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Administracji i Spraw Wewnętrznych, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.11.2007 – 07.11.2011Sejm RP VI kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 21830» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2007kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 21830 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

31.05.2006 – 20.11.2007Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, sekretarz stanu (rząd Kazimierza Marcinkiewicza, Jarosława Kaczyńskiego), Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

14.11.2005 – 06.05.2006Ministerstwo Edukacji i Nauki, sekretarz stanu (rząd Kazimierza Marcinkiewicza), Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.10.2005 – 04.11.2007Sejm RP V kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 15780» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

18.02.2005 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

brak informacjipełnomocnik Rządu ds. Samorządu Terytorialnego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiczłonek zespołu koordynującego opracowanie raportu z oceny bezpieczeństwa pracy w kopalniach węgla kamiennego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiZespół Resortowy ds. realizacji Programu PESEL 2, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjikoordynator realizacji zadań związanych z zagospodarowaniem mienia przejętego od wojsk Federacji Rosyjskiej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiRada ds. Autostrad, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiZespół Międzyresortowy ds. opracowania programu polityki prorodzinnej, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiRządowa Komisja Konkordatowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiKomisja Wspólna Rządu i Samorządu Terytorialnego, współprzewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komisja Wspólna Rządu i Mniejszości Narodowych i Etnicznych, współprzewodniczący, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

brak informacjiMinisterstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, przewodniczący Komisji Budżetowej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

2005kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 15780 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

16.11.2004 – 23.11.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2004 – 23.11.2004Sejm RP IV kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.04.2004 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.12.2003 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.10.2003 – 18.12.2003Sejm RP IV kadencji, Komisja Finansów Publicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.10.2003 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Paweł Kaleta, Ludzie władzy Polski Niepodległej 1989 - 2009, Zabrze 2009


Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2003 – 18.10.2005Sejm RP IV kadencji, poseł zajął miejsce Krzysztofa Jurgiela, Warszawa
okręg: Białystok, lista wyborcza: Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 8337» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

12.2002 – 10.2004Urząd Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, burmistrz, Warszawa» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

2002kandydat na burmistrza (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej V kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe, 2006

2002 – 2003Rada Miasta Suwałk, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na burmistrza), Suwałki
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Suwałk (14), liczba głosów: 331» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Przymierze dla Suwałk (14), liczba głosów: 331 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002Kolegium Nauczycielskie, dyrektor, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2001kandydat na posła
okręg: Białystok, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 8337» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2001Kuratorium Oświaty, kurator, Białystok» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

2000 – 2005Prawo i Sprawiedliwość, członek Zarządu Głównego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

od 2000Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1998 – 2001Kolegium Nauczycielskie, dyrektor, Suwałki» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1998Urząd Rejonowy, kierownik, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1998 – 2002Rada Miasta Suwałk, radny, Suwałki
lista wyborcza: Przymierze dla Suwałk (8), liczba głosów: 222» źródło

Źródła

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego, Suwałki
lista wyborcza: Przymierze dla Suwałk (8), liczba głosów: 222 (wybrany)» źródło

Źródła

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego


Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1995 – 1998Zespół Szkół nr 1, nauczyciel, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1995 – 1998Kolegium Nauczycielskie, nauczyciel, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1992 – 2000Porozumienie Centrum, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1992 – 1994Sejmik Samorządowy Województwa Suwalskiego, delegat, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1992 – 2000Porozumienie Centrum, członek Zarządu Głównego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1990 – 1995Kuratorium Oświaty, kurator oświaty, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1990 – 1994Rada Miasta Suwałk, radny, Suwałki» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1990kandydat na radnego (wybrany)» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1989 – 1990Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność", szef Biura ds. Szkolenia Komisji Krajowej, Gdańsk» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1987 – 1990V Liceum Ogólnokształcące, nauczyciel, Gdańsk» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1986 – 1987Zespół Szkół Samochodowych, nauczyciel, Gdańsk» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

1986Zespół Szkół nr 2 , nauczyciel, Suwałki» źródło

Źródło

Oficjalna strona Jarosława Zielińskiego

od 1986Niezależny Samorządny Związek Zawodowy "Solidarność", członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

1981 – 1986Niezależne Zrzeszenie Studentów, członek» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VI kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2008

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.