facebook tweeter youtube

 
Zbysław Owczarski

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 6. kadencji

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
01.07.2011 – 26.07.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 4353), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.03.2011 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o dochodach jednostek samorządu terytorialnego (druk nr 3374), zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.12.2010Polska jest Najważniejsza (partia), lider» źródło

Źródło

Oficjalna strona partii Polska jest Najważniejsza

26.11.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.11.2010Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Polska jest Najważniejsza, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Portal gazeta.pl

23.09.2010 – 06.10.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenie poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3292), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2010 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.02.2010 – 04.03.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o pomocy społecznej (druk nr 2737), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.09.2009 – 08.10.2009Sejm RP VI kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o pomocy społecznej (druk nr 2020), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.08.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Brazylijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.08.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.08.2009 – 06.11.2011Sejm RP VI kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.06.2009 – 26.11.2010Sejm RP VI kadencji, Podkomisja stała ds. osób niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.06.2009 – 26.11.2010Sejm RP VI kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.06.2009 – 23.11.2010Sejm RP VI kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródła

Paweł Kaleta, Ludzie władzy Polski Niepodległej 1989 - 2009, Zabrze 2009


Oficjalna strona Sejmu RP


Portal gazeta.pl

od 24.06.2009Sejm RP VI kadencji, poseł (zajął miejsce Zbigniewa Ziobry), Warszawa
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 1614» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2007kandydat na posła
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (6), liczba głosów: 1614» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2002 – 2006Sejmik Województwa Małopolskiego, wicemarszałek, Kraków» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

pierwsza dekada XXI w. – 23.11.2010Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Portal gazeta.pl

lata 90.Porozumienie Centrum, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zbysława Owczarskiego

brak informacjiBiuro Obsługi Placówek przy kole PSOUU , dyrektor, Wolbrom» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

brak informacjiUrząd Miasta i Gminy Wydział Edukacji, Kultury, Sportu i Ochrony Zdrowia, naczelnik, Wolbrom» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

brak informacjiZespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół, dyrektor, Charsznica» źródło

Źródło

Biuletyn Informaci Publicznej Województwa Małopolskiego

brak informacjiSzkoła Podstawowa, dyrektor, Nasiechowice» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

brak informacjiSzkoła Podstawowa, nauczyciel, Falniów» źródło

Źródło

Biuletyn Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.