facebook tweeter youtube

 
Piotr Chmielowski

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 7. kadencji

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Absolwent Politechniki Śląskiej, od 14.07.2013 poseł niezrzeszony. Jest przedsiębiorcą działającym na rynku produktów medycznych, od 1991 r. prowadził własną firmę Mac Dental, od 2001 r. jest wiceprezesem Stowarzyszenia Producentów i Dystrybutorów Stomatologicznych, od 2005 r. jest członkiem Zarządu IDF Sp. z o.o., a od 2008 r. zastępcą redaktora naczelnego czasopisma „Dentoplotek”. Poseł VII kad.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
24.09.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.09.2015 – 24.09.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Petycji, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.07.2015 – 05.08.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zdrowiu publicznym (druk nr 3675), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2015 – 22.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3589), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.06.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Piłki Ręcznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.05.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Energii Odnawialnej i Gazowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2015 – 09.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia: - rządowego projektu ustawy o leczeniu niepłodności (druk nr 3245) oraz - poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów (druk nr 608), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.04.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Polska - Unia Afrykańska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.04.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Rynku Motoryzacyjnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.03.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tunezyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Szwedzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wydobycia węgla i modernizacji kopalń, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.01.2015 – 03.02.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wydobycia węgla i modernizacji kopalń, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.01.2015 – 22.01.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. wydobycia węgla i modernizacji kopalń, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

04.12.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Turecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.11.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tanzańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.11.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Budowy Szpitala Dziecięcego w Poznaniu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Ustawodawcza, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

2014kandydat na senatora RP
okręg: Rybnik (73), lista wyborcza: komitet wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej, liczba głosów: 922 (niewybrany)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

10.09.2014 – 27.11.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne oraz ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii (druk nr 2708), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.07.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.07.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Marokańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.07.2014 – 28.08.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o autostradach płatnych oraz o Krajowym Funduszu Drogowym, ustawy o Funduszu Kolejowym oraz ustawy o podatku akcyzowym (druk nr 2494), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. budowy obwodnic Łodzi - A1 i S14, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół do spraw współpracy gospodarczej pomiędzy Republiką Iraku i Rzeczpospolitą Polską, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.05.2014 – 24.07.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2293), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.04.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych oraz ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty (druk nr 2088), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.04.2014 – 10.10.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw dotyczących przekształceń własnościowych nieruchomości (druk nr 2134), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Grupa Parlamentarna Polska-Demokratyczna Republika Konga, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Angolska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Mozambicka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Kenijska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2014 – 23.01.2014Sejm RP VII kadencji, Polsko-Kenijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. połączenia Odra - Łaba - Dunaj, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.01.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zawodzie ratownika medycznego i samorządzie zawodowym ratowników medycznych (druk nr 1928), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.01.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. połączenia Odra - Łaba - Dunaj, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarny Współpracy z Republiką Białoruś, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Australijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

03.12.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Zambijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Chilijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa ds. Przestrzeni Kosmicznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.11.2013 – 19.03.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 1849), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Pakistańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Albańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2013 – 24.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (druk nr 1101), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 03.09.2013Sejm RP VII kadencji, Klub Poselski Ruch Palikota, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Serwis Dziennikzachodni.pl

27.08.2013 – 05.09.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projekt ustawy o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 1588), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.06.2013 – 22.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o komercjalizacji, restrukturyzacji i prywatyzacji przedsiębiorstwa "Polskie Koleje Państwowe", ustawy - Prawo upadłościowe i naprawcze oraz ustawy o transporcie kolejowym (druk nr 1435), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Filipińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Dominikańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko- Kolumbijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajlandzka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.04.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Zrównoważonego Rozwoju - Ekologia, Energetyka, Turystyka, Gospodarka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.03.2013 – 10.10.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackich projektów ustaw o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (druki nr 762 i nr 1101), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.02.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Niderlandzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarny Polska - Kraje Partnerstwa Wschodniego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.02.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Piastówanio Ślónskij Godki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2012 – 03.01.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia senackiego projektu ustawy o zmianie ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (druk nr 978), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Grecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Wenezuelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Kubańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.12.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Palestyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.10.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.10.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Fińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.10.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Norweska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.09.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Szachowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2012 – 06.02.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Piastówanio Ślónskij Godki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Nowoczesnej Energetyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 10.10.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu drogowego i drogownictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 10.10.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu kolejowego i poczty, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2012 – 10.10.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała ds. transportu lotniczego, gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.06.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Świeckiego Państwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.06.2012 – 10.07.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks morski oraz ustawy o obszarach morskich Rzeczypospolitej Polskiej i administracji morskiej (druk nr 427), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.06.2012 – 27.06.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Państwowej Komisji Badania Wypadków Morskich (druk nr 454), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Meksykańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2012 – 13.09.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o ruchu drogowym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 376), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2012 – 06.06.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 388), (od dnia 2012-06-05) o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 449), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarzystów Województwa Śląskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.04.2012 – 22.05.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej (druk nr 293), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Niemiecka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polska-Republika Korei Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Egipska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Włoska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Ekwadorska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.03.2012 – 21.02.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Pogranicza Polsko-Czeskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Peruwiańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Słowacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Hiszpańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Indyjska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Chorwacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Wietnamska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Brazylijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Ukraińska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Litewska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Delegacja Sejmu i Senatu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Sejmu Republiki Litewskiej i Rady Najwyższej Ukrainy, Przedstawiciele» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Tajwański Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.02.2012 – 15.03.2012Sejm RP VII kadencji, Polsko-Niemiecka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Polska 2.0, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Singapurska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 10.10.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Infrastruktury, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 14.07.2013Sejm RP VII kadencji, Klub Poselski Ruch Palikota, członek» źródło

Źródła

Oficjalna strona Sejmu RP


Serwis polskieradio.pl

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Rybnik, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Ruch Palikota (4), liczba głosów: 9925» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Rybnik, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Ruch Palikota (4), liczba głosów: 9925 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2008Czasopismo "Dentoplotek", właściciel, zastępca redaktora naczelnego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Piotra Chmielowskiego

od 07.07.2005IDF sp. z o.o. , wspólnik, członek Zarządu, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 05.03.2003Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Stomatologicznych , wiceprezes, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

1991 – 07.11.2011Mac Dental Chmielowski Piotr, właściciel, Mikołów» źródło

Źródła

Oficjalna strona Piotra Chmielowskiego


Portal informacja-lokalna.pl

1990MediComp, przedstawiciel handlowy» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.