facebook tweeter youtube

 
Marek Hok
Polityk nie odpowiedział jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • poseł
    Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska
  • kandydat na posła
    Koalicja Obywatelska
Ukończył Pomorski Uniwersytet Medyczny oraz studia podyplomowe w zakresie zarządzania zakładami opieki zdrowotnej. Pracował w Uzdrowisku w Kołobrzegu jako lekarz asystent oraz Regionalnym Szpitalu w Kołobrzegu jako starszy asystent, a potem wicedyrektor ds. lecznictwa. Prezes organizacji: Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów, Zachodniopomorskiego Związku Kolarskiego w Szczecinie oraz Zarządu Rejonowego PCK. Zasiadał również w Zarządzie Polskiego Związku Kolarskiego. Samorządowiec: w l. 1998-2010 radny Miasta Kołobrzeg, w l. 2006-2010 członek zarządu woj. zachodniopomorskiego, od 2010 r. do objęcia mandatu posła w 2011 r. radny sejmiku woj. zachodniopomorskiego. Członek PO. Poseł od 2011 r. (VII-VIII kadencja), pracował w komisjach: zdrowia; polityki społecznej i rodziny; polityki senioralnej. W Sejmie VIII kad. zasiada w komisjach: regulaminowej i spraw poselskich; zdrowia.
Edukacja
Pomorski Uniwersytet Medyczny, Wydział Lekarski; specjalność: , rok ukończenia: 1978
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, ; specjalność: Akademia Liderów Samorządowych, rok ukończenia: 2010
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, ; specjalność: Zarządzanie Zakładami Opieki Zdrowotnej, rok ukończenia: 2005

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.04.2018 – 10.05.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo farmaceutyczne oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2386), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.01.2018 – 06.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2137), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.08.2017 – 30.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Rozwoju Dróg Wodnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw organizacji ochrony zdrowia i innowacyjności w medycynie, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół do Spraw Rozwoju Dróg Wodnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.04.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Uzdrowisk, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.03.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Polskiej Samorządności, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz poprawy jakości powietrza w Polsce "Antysmogowy", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz budowy drogi ekspresowej S6 Szczecin-Gdańsk, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. cukrzycy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.10.2016 – 07.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wraz z autopoprawką (druki nr 812 i 812-A), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz budowy drogi ekspresowej S6 Szczecin-Gdańsk, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Łuszczycy, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.05.2016 – 22.06.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych (druk nr 432), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Kazachstańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Zambijska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Tanzańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.03.2016 – 31.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o publicznej służbie krwi oraz niektórych innych ustaw (druk nr 294), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 15.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Promocji Badmintona, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.03.2016 – 16.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 261), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Stwardnienia Rozsianego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Austriacka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Onkologii, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 24.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 29.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportowy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.01.2016 – 23.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Onkologii, wnioskodawca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zdrowia Publicznego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Profilaktyki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.01.2016 – 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Stwardnienia Rozsianego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dzieci, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

31.12.2015 – 27.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zdrowia Publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2015 – 26.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Profilaktyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 14.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Regulaminowa, Spraw Poselskich i Immunitetowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Koszalin (40), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 17647» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Koszalin (40), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 17647 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

22.07.2015 – 05.08.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zdrowiu publicznym (druk nr 3675), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.07.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Współpracy z Klastrami Medycznymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.06.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Zintegrowanego Wielodyscyplinarnego Systemu Profilaktyki, Diagnostyki i Leczenia Chorób Nowotworowych w Polsce Zachodniej "INPRONKO", wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.04.2015 – 09.06.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia: - rządowego projektu ustawy o leczeniu niepłodności (druk nr 3245) oraz - poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o pobieraniu, przechowywaniu i przeszczepianiu komórek, tkanek i narządów (druk nr 608), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

18.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia przedstawionego przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej projektu ustawy o zmianie ustawy - Prawo o stowarzyszeniach oraz niektórych innych ustaw (druk nr 3019), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.02.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zawodzie ratownika medycznego i samorządzie zawodowym ratowników medycznych (druk nr 1928), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.01.2015 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.10.2014 – 04.02.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (druk nr 2651), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.09.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Uzdrowisk, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.07.2014 – 09.07.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o uzgodnieniu płci (druk nr 1469), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.06.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw współpracy z organizacjami pozarządowymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

09.05.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

07.05.2014 – 24.07.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw (druk nr 2293), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.03.2014 – 10.09.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o zasadach użycia lub pobytu Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej poza granicami kraju (druk nr 2170), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.02.2014 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przeciwdziałania i Rozwiązywania Problemów Otyłości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.12.2013 – 19.03.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 1849), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.08.2013 – 03.12.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja Nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy - Kodeks karny oraz ustawy Kodeks karny wykonawczy i rządowego projektu ustawy o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2013 – 25.09.2014Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Uzdrowisk, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.06.2013 – 10.07.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o zawodach pielęgniarki i położnej (druk nr 1354), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.06.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Polski Zachodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz budowy drogi ekspresowej S6 Szczecin - Gdańsk, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

10.05.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Onkologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.03.2013 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Ratownictwa Wodnego, Brzegowego i Morskiego, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

06.02.2013 – 13.06.2013Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu uchwały Karta praw osób z autyzmem (druk nr 380), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Profilaktyki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.07.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Akademickiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.07.2012 – 26.07.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach rodzinnych (druk nr 319), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.07.2012 – 24.07.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych (druk nr 489), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Laotańska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Dzieci, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.05.2012 – 06.06.2012Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz zmianie niektórych innych ustaw (druk nr 388), (od dnia 2012-06-05) o zmianie ustawy o działalności leczniczej oraz niektórych innych ustaw (druk nr 449), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.04.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Fińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Gruzińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Chorób Rzadkich, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.03.2012 – 15.01.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw zdrowia publicznego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.02.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Gospodarki Morskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

27.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Zachodniopomorski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2012 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Sportu Szkolnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.01.2012 – 19.03.2013Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Ratownictwa Wodnego, Brzegowego i Morskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

21.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja stała do spraw pomocy społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Harcerstwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.12.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarna Grupa Rowerowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Polityki Społecznej i Rodziny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

08.11.2011 – 11.11.2015Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Koszalin, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 16364» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Koszalin, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (7), liczba głosów: 16364 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2010Platforma Obywatelska, Powiat Kołobrzeski, przewodniczący » źródło

Źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej w Zachodniopomorskiem

2010 – 2011Sejmik Województwa Zachodniopomorskiego, radny, Szczecin
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (4), liczba głosów: 16602» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (4), liczba głosów: 16602 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2008 – 2010Polski Związek Kolarski, członek Zarządu» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

od 2007Zachodniopomorski Związek Kolarski w Szczecinie, prezes, Szczecin» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

brak informacji Platforma Obywatelska, Rada Regionu Zachodniopomorskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej w Zachodniopomorskiem

brak informacji Platforma Obywatelska, Region Zachodniopomorski, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej w Zachodniopomorskiem

brak informacji Platforma Obywatelska, Zarząd Regionu Zachodniopomorskiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej w Zachodniopomorskiem

2006 – 2010Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego, członek, Szczecin» źródło

Źródło

Oficjalna strona Marka Hoka

2006 – 2010Rada Miasta Kołobrzeg, radny, Kołobrzeg
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 7988» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (5), liczba głosów: 7988 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002 – 2006Rada Miasta Kołobrzeg, radny, Kołobrzeg
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców "CentroPrawica Razem" (12), liczba głosów: 134» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002kandydat na radnego, Kołobrzeg
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców "CentroPrawica Razem" (12), liczba głosów: 134 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2002 – 2006Regionalny Szpital w Kołobrzegu, zastępca dyrektora ds. lecznictwa, Kołobrzeg» źródło

Źródło

Oficjalna strona Marka Hoka

od 2002Polski Czerwony Krzyż, prezes Zarządu Rejonowego w Kołobrzegu, Kołobrzeg
od 2000Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów, prezes Zarządu, Kołobrzeg» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

1998 – 2002Rada Miasta Kołobrzeg, radny, Kołobrzeg
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Akcja Wyborcza Solidarność (8), liczba głosów: 193» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1998kandydat na radnego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Akcja Wyborcza Solidarność (8), liczba głosów: 193 (wybrany)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

1983 – 2002Regionalny Szpital w Kołobrzegu, starszy asystent, Kołobrzeg» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

1978 – 1983Uzdrowisko w Kołobrzegu, lekarz asystent, Kołobrzeg» źródło

Źródło

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VII kadencja - Przewodnik, Wydawnictwo Sejmowe 2012

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.