facebook tweeter youtube

 
Cezary Kucharski

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 7. kadencji

Obietnice

Pomóż nam uzupełnić bazę obietnic wyborczych — dodaj kolejną obietnicę!

 
 
Cele polityczne

Cele polityczne? Raczej lokalne. Nie chcę robić kariery politycznej. Chciałbym wzmocnić moje miasto – Łuków, w którym się wychowałem. Politykę potraktowałem też jako okazję do sprawdzenia się, to była trochę walka o mistrzostwo Polski, nowe wyzwanie.

Źródło: www.legia.net

maj 2012

Budowa pełnowymiarowych, oświetlonych boisk

Kucharski postuluje także budowę pełnowymiarowych, oświetlonych boisk, na których dzieci mogłyby uprawiać sport i trenować dłużej, niż tylko do zmroku.

Źródło: lublin.gazeta.pl

Uproszczenie procedur uzyskiwania samorządowych dotacji na sport

Zachęcam władze miasta i regionu, by tworzyły silne kluby w najważniejszych dyscyplinach sportowych - apeluje Kucharski. Dodaje, że dużym problemem w Lublinie jest biurokracja. Według byłego piłkarza Legii Warszawa i Górnika Łęczna trzeba uprościć skomplikowane procedury uzyskiwania samorządowych dotacji na sport.

Źródło: lublin.gazeta.pl

Budowa "świetlików" w województwie lubelskim


Kucharski obiecał  (…) zabiegi żeby jak najwięcej “Świetlików” czyli nowoczesnych klubów dla dzieci i młodzieży z mniejszych miejscowości powstało w w woj. lubelskim.

Źródło: www.dziennikwschodni.pl

Droga ekspresowa S17

Kucharski obiecał wspieranie budowy ekspresówki S17, starania o to żeby oszczędności z budowy ekspresówki pozostały w regionie…

Źródło: www.dziennikwschodni.pl

 
Agresja na stadionach

"Trzeba powiedzieć stop agresji na stadionach" (…) Kandydat PO na posła tłumaczył, że aby zapobiec stadionowemu chuligaństwu trzeba m.in. “edukować nowych kibiców” oraz “powstrzymać język agresji”, którego używają także politycy.

Źródło: www.kurierlubelski.pl

październik 2011

Wychowanie fizyczne w klasach 1-3

Zaproponował pięć propozycji na poprawienie sytuacji sportu. Pierwsza propozycja to wprowadzenie jednolitego ogólnopolskiego systemu szkolenia młodzieży. Kucharski zwraca także uwagę, że w klasach I - III praktycznie nie mają lekcji wychowania fizycznego. - W nauczaniu początkowym prowadzą te zajęcia panie w szpilkach. Powinni zająć się tym wykształceni w tym kierunku trenerzy - mówi Kucharski.


Źródło: lublin.gazeta.pl

Zwolnienie z podatku w zamian za inwestycje w młodzież

Kandydat PO do sejmu postuluje też umożliwienie klubom sportowym działającym jako spółki akcyjne zwolnienia od podatku od przychodu, jeśli zainwestują te pieniądze w szkolenie młodzieży.

Szkolenie sportowców

Jeśli zostanę posłem chciałbym walczyć o to, żeby PZPN wspólnie z ministerstwem sportu zbudowały system szkolenia, który doprowadzi do tego, że za 10-12 lat będziemy wstanie walczyć o medale mistrzostw Europy czy świata. Tak jak to zrobili Amerykanie w 1994 r. - tłumaczył. - Razem z Robertem planujemy też wesprzeć jakąś szkółkę lub mały klub piłkarski w naszym województwie. Bo takich chłopaków jak np. Jacek Bąk w regionie jest mnóstwo, trzeba ich tylko zauważyć

Źródło: www.polskatimes.pl

Dodaj obietnicę

Politycy często stwierdzają, że coś powinno być zrobione albo wskazują ważne cele i priorytety. Uważamy, że jeśli kandydat na publiczne stanowisko lub urzędujący polityk publicznie określa cele konieczne do zrealizowania, my jako wyborcy mamy prawo oczekiwać, że podejmie jakieś działania, żeby je osiągnąć. Dlatego zbieramy publiczne deklaracje i priorytety polityków.

Poniżej możesz dodać cytat, link do filmu na Youtube lub plik (zdjęcie lub pdf), który zawiera deklarację danego polityka. Dodana przez Ciebie obietnica najpierw trafi do naszego zespołu. Zanim zostanie wyświetlona, zweryfikujemy ją i przyporządkujemy do kategorii tematycznej.

Tytuł
(np. Obwodnica Nowego Jorku)
Cytat
Link
(źródło cytatu lub link do filmu na Youtube)
Plik
Autor zdjęcia/filmu

Dodane przez
(np. imię, nick)
E-mail
(jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia i newsletter, wpisz tutaj swój adres mailowy)
 
 
 
 
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.