facebook tweeter youtube

 
Krzysztof Szczerski

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 7. kadencji (data wygaśnięcia mandatu: 2015-08-07)

Ta osoba nie pełni już wybieralnej funkcji publicznej i jej biografia nie jest aktualizowana.
Krzysztof Szczerski (15.04.1973, Kraków) lista PiS, okręg 12 (Chrzanów), zdobył 4.751 głosów, członek KP PiS. Pracownik naukowy, dr hab. nauk politycznych. Od 2013 r. profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego. Były pracownik KPRM oraz doradca ministra w Ministerstwie Zdrowia. W 2007 roku podsekretarz stanu w MSZ, a w l. 2007–2008 w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. Od 2011 r. roku członek komisji spraw zagranicznych oraz komisji ds. UE. W kampanii wyborczej w 2011 r. deklarował, że zamierza zająć się sprawami europejskimi, polityką zagraniczną, szkolnictwem wyższym oraz kulturą. Jego najważniejsze cele to efektywne zarządzanie polską polityką europejską oraz objęcie Małopolski Zachodniej i Południowej makroregionalną strategią rozwoju.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
22.04.2015 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do spraw umów handlowych Unii Europejskiej z państwami trzecimi (TTIP, CETA, TISA), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.03.2015 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2015 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Delegacja Parlamentarna RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.01.2015 – 20.03.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

23.10.2014 – 16.01.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.10.2014 – 23.10.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.07.2014 – 01.10.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.06.2014 – 08.07.2014Sejm RP VII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020 (druk nr 2450), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

30.05.2014 – 25.07.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.05.2014 – 30.05.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, zastępca przewodniczącego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

13.09.2013 – 29.05.2014Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.04.2013 – 13.09.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.03.2013 – 19.04.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 30.01.2013Uniwersytet Jagielloński, profesor nadzwyczajny, Kraków» źródło

Źródło

Dane uzupełnione przez biuro Krzysztofa Szczerskiego

31.08.2012 – 22.03.2013Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.08.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Demokratycznego Państwa Prawa, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.06.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Argentyńska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.05.2012 – 31.08.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

11.05.2012 – 25.05.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

28.03.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Japońska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.03.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Obrony Wolności Słowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

29.02.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Polsko-Chorwacka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

24.01.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Tradycji i Pamięci Żołnierzy Wyklętych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Małopolski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.01.2012 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Delegacja do Zgromadzenia Parlamentarnego Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Mołdawii, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

15.12.2011 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół na rzecz Katolickiej Nauki Społecznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2011 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Zespół Parlamentarny ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

19.11.2011 – 11.05.2012Sejm RP VII kadencji, Komisja do Spraw Unii Europejskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 07.08.2015Sejm RP VII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.11.2011 – 14.12.2011Sejm RP VII kadencji, Parlamentarny Zespół Karpacki, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.11.2011Sejm RP VII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4751» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Kraków, lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 4751 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

04.2010 – 10.2011Prawo i Sprawiedliwość, doradca strategiczny w Parlamencie Europejskim» źródło

Źródło

Oficjalna strona Krzysztofa Szczerskiego

2010Ruch Społeczny im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, współtwórca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Krzysztofa Szczerskiego

2009 – 2010Rada Służby Cywilnej, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Krzysztofa Szczerskiego

od 10.2008Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna IGNATIANUM, wykładowca (gościnnie), Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

od 10.2008Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, wykładowca, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

od 09.2008Uniwersytet Jagielloński, wicedyrektor Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

od 10.2007Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, wykładowca (gościnnie), Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

09.2007 – 01.2008Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, podsekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

01.2007 – 09.2007Ministerstwo Spraw Zagranicznych , podsekretarz stanu, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

10.2002 – 09.2006Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, adiunkt, Nowy Sącz» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

od 03.2002Uniwersytet Jagielloński, adiunkt w Katedrze Współczesnych Systemów Politycznych Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

11.1999 – 11.2000Ministerstwo Zdrowia, doradca ministra, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

01.1998 – 07.2001 Kancelaria Prezesa Rady Ministrów , współpracownik, Warszawa» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

07.1997 – 12.1997Biuro Festiwalu Kraków 2000, specjalista ds. współpracy międzynarodowej w Biurze Festiwalu Kraków 2000 - Europejskie Miasto Kultu, Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

10.1995 – 12.1996Ośrodek Myśli Politycznej , sekretarz, koordynator projektów, Kraków» źródło

Źródło

Serwis Goldenline - profil Krzysztofa Szczerskiego

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.