facebook tweeter youtube

 
Maciej Zieliński

Ta osoba nie pełni aktualnie wybieralnej funkcji publicznej. Funkcje pełnione w przeszłości:

poseł do Sejmu 7. kadencji

Obietnice

Pomóż nam uzupełnić bazę obietnic wyborczych — dodaj kolejną obietnicę!

 
 
Sport w szkole

W celu rozszerzenia oferty sportowej w szkołach chciałbym wzmocnić współpracę między klubami sportowymi a szkołami. Lekcje pokazowe prowadzone przez zawodowych trenerów danych dyscyplin, lekcje wychowania fizycznego na obiektach klubów sportowych przyczynią się do wzbogacenia oferty sportowej zarówno na lekcjach jak i na zajęciach pozalekcyjnych. Zadbam, aby organizowano szkolne wycieczki na duże imprezy sportowe, z biletami zniżkowymi, aby od najmłodszych lat uczyć kibicowania, w atmosferze fairplay. Korzyści będą miały obie strony, a najbardziej skorzystają dzieci i młodzież.

Źródło: www.maciejzielinski.info

Stypendia dla młodych sportowców

System stypendialny w Polsce, szczególnie ten sportowy nie jest idealny. Chciałbym, aby powstał plan stypendialny przygotowany przez Ministerstwo Sportu, który pozwoliłby, żeby w każdej większej społeczności lokalnej był jeden stypendysta – młody sportowiec (uczeń szkoły gimnazjalnej, ponadgimnazjalnej lub student). Wymogiem uzyskania takiego stypendium byłyby wybitne osiągniecia sportowe oraz wciąż aktywna edukacja. Często jeżdżę po różnego rodzaju turniejach na Dolnym Śląsku, widziałem bardzo wielu utalentowanych sportowców, nie tylko koszykarzy. Takie osoby muszą mieć szansę dalej rozwijać siebie i swoje pasje.

Źródło: www.maciejzielinski.info

 
Walka z biurokracją

Jeśli zostanę posłem to przyczynię się do zlikwidowania formularza PIT. Jestem zwolennikiem zmniejszania biurokracji. Chciałbym zredukować ilość wymaganych dokumentów do założenia firmy, jak również skrócić procedury związane z wydawaniem koniecznych zaświadczeń i zezwoleń.

Źródło: www.maciejzielinski.info

Dodaj obietnicę

Politycy często stwierdzają, że coś powinno być zrobione albo wskazują ważne cele i priorytety. Uważamy, że jeśli kandydat na publiczne stanowisko lub urzędujący polityk publicznie określa cele konieczne do zrealizowania, my jako wyborcy mamy prawo oczekiwać, że podejmie jakieś działania, żeby je osiągnąć. Dlatego zbieramy publiczne deklaracje i priorytety polityków.

Poniżej możesz dodać cytat, link do filmu na Youtube lub plik (zdjęcie lub pdf), który zawiera deklarację danego polityka. Dodana przez Ciebie obietnica najpierw trafi do naszego zespołu. Zanim zostanie wyświetlona, zweryfikujemy ją i przyporządkujemy do kategorii tematycznej.

Tytuł
(np. Obwodnica Nowego Jorku)
Cytat
Link
(źródło cytatu lub link do filmu na Youtube)
Plik
Autor zdjęcia/filmu

Dodane przez
(np. imię, nick)
E-mail
(jeśli chcesz otrzymywać od nas powiadomienia i newsletter, wpisz tutaj swój adres mailowy)
 
 
 
 
Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.