facebook tweeter youtube

 
Maria Koc
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • senator
  • była senator (data wygaśnięcia mandatu: )
Ukończyła etnografię i antropologię kultury na Wydziale Historycznym UW oraz studia podyplomowe w Centrum Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego. Pracowała w Węgrowskim Ośrodku Kultury (1997-2001), następnie, była dyrektorem Ośrodka Kultury w Sokołowie Podlaskim (od 2001 r. do 2014 r., z przerwą w latach 2006–2008). członkini partii Prawo i Sprawiedliwość. Działaczka samorządowa: radna Węgrowa (2006), wiceburmistrzyni Węgrowa (2007-2008), radna sejmiku woj. mazowieckiego (2010-2014). Senator od 2014 r. (VIII-IX kadencja, uzyskała mandat w wyborach uzupełniających), kontynuuje pracę w komisjach: kultury i środków przekazu oraz samorządu terytorialnego i administracji państwowej. Wicemarszałek Senatu.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
2019kandydatka na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Warszawa (5), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 69814 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 13.04.2016Senat RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Kultury, Tradycji i Dziedzictwa Małych Ojczyzn, przewodnicząca, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 17.12.2015Senat RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Obrony Chrześcijan na Świecie, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 17.12.2015Senat RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 18.11.2015Senat RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Samorządu Terytorialnego, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 18.11.2015Senat RP IX kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych, wiceprzewodnicząca, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.11.2015Senat RP IX kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 13.11.2015Senat RP IX kadencji, Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 12.11.2015Senat RP IX kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

od 12.11.2015Senat RP IX kadencji, senator, Warszawa
okręg: Siedlce (47), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 70217» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na senatora
okręg: Siedlce (47), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 70217 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

09.10.2014 – 11.11.2015Senat RP VIII kadencji, Komisja Kultury i Środków Przekazu, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

09.10.2014 – 11.11.2015Senat RP VIII kadencji, Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

24.09.2014 – 11.11.2015Senat RP VIII kadencji, senator
okręg: Siedlce (47), lista wyborcza: komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 9832» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

24.09.2014 – 11.11.2015Senat RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Senatu RP

2014kandydat na Senatora RP
okręg: Siedlce (47), lista wyborcza: komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość, liczba głosów: 9 832 (wybrana)» źródło

Źródło

Dane Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła, Warszawa
okręg: Siedlce (18), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 6615 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010 – 09.2014Sejmik Województwa Mazowieckiego, Komisja Edukacji, Nauki i Szkolnictwa Wyższego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Samorządu Województwa Mazowieckiego

2010 – 09.2014Sejmik Województwa Mazowieckiego, Komisja Kultury i Dziedzictwa Narodowego, wiceprzewodnicząca komisji» źródło

Źródło

Oficjalna strona Samorządu Województwa Mazowieckiego

2010 – 09.2014Sejmik Województwa Mazowieckiego, Komisja Promocji Województwa Mazowieckiego i Współpracy Zagranicznej, wiceprzewodnicząca komisji» źródło

Źródło

Oficjalna strona Samorządu Województwa Mazowieckiego

2010 – 09.2014Sejmik Województwa Mazowieckiego, radna, Warszawa
okręg: (6), lista wyborcza: komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 7860» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2010kandydat na radnego
okręg: (6), lista wyborcza: komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (5), liczba głosów: 7860 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2008Sokołowski Ośrodek Kultury , dyrektor, Sokołów Podlaski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Marii Koc

2007 – 2008Urząd Miejski w Węgrowie, wiceburmistrz» źródło
2006 – 2007Rada Miasta Węgrowa, radna» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2006kandydat na radnego do Rady Miasta Węgrowa
okręg: (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Wyborców Przyjazny Węgrów (25), liczba głosów: 229 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2001 – 2007Sokołowski Ośrodek Kultury , dyrektor, Sokołów Podlaski» źródło

Źródło

Oficjalna strona Marii Koc

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.