facebook tweeter youtube

 
Zdzisław Krasnodębski

poseł do Parlamentu Europejskiego
Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy

Zdzisław Krasnodębski, 1 z Warszawy, PiS. Prof. socjologii, wykładowca europeistyki i politologii. Członek międzynarodowych organizacji naukowych zajmujących się problematyką europejską. Nie należy do partii politycznej, nie pełnił żadnych wybieralnych funkcji publicznych. Tematy na nową kadencję: prawa dla Polonii i imigrantów, edukacja i kultura oraz polityka historyczna Unii Europejskiej.

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 10.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii, wiceprzewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Delegacja do spraw stosunków z Chińską Republiką Ludową, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Delegacja do spraw Współpracy w ramach Wymiaru Północnego i do spraw Stosunków ze Szwajcarią i Norwegią, do Wspólnej Komisji Parlamentarnej UE–Islandia oraz do Wspólnej Komisji Parlamentarnej Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

02.07.2019 – 09.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 02.07.2019Parlament Europejski IX kadencji, poseł do Parlamentu Europejskiego, Bruksela/Strasburg
okręg: Poznań (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 164034» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2019kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Poznań (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 164034 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

01.03.2018 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, wiceprzewodniczący, Bruksela/Strasburg» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

01.03.2018 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, członek prezydium» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

19.01.2017 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

19.01.2017 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Kultury i Edukacji, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

19.01.2017 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

19.01.2017 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

od 2017Instytut Adama Mickiewicza, przewodniczący Rady, Warszawa» źródło

Źródła

Oficjalna strona Instytutu Adama Mickiewicza


Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2016Instytut Zachodni, przewodniczący Rady, Poznań» źródło

Źródła

Oficjalna strona Instytutu Zachodniego


Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

17.12.2015 – 18.01.2017Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

16.12.2015 – 18.01.2017Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Przemysłu, Badań Naukowych i Energii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

02.12.2015 – 02.08.2016Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach (TAXE 2), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

12.02.2015 – 30.11.2015Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Specjalna ds. Interpretacji Prawa Podatkowego i Innych Środków o Podobnym Charakterze lub Skutkach, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

09.10.2014 – 18.01.2017Parlament Europejski VIII kadencji, Podkomisja Bezpieczeństwa i Obrony, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

14.07.2014 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Delegacja do spraw stosunków z Izraelem , zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

14.07.2014 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, Delegacja do spraw stosunków ze Stanami Zjednoczonymi, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

01.07.2014 – 18.01.2017Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Kultury i Edukacji, zastępca członka» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

01.07.2014 – 16.12.2015Parlament Europejski VIII kadencji, Komisja Zatrudnienia i Spraw Socjalnych, członek » źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

01.07.2014 – 28.02.2018Parlament Europejski VIII kadencji, Europejscy Konserwatyści i Reformatorzy, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Parlamentu Europejskiego

01.07.2014 – 01.07.2019Parlament Europejski VIII kadencji, poseł do Parlamentu Europejskiego, Bruksela/Strasburg
okręg: Warszawa I (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 96292» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Warszawa I (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 96292 (wybrany)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2011Akademia Ignatianum, profesor nadzwyczajny, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2011Stowarzyszenie Twórców dla Rzeczpospolitej, prezes» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2011Helmuth-Plessner-Gesellschaft, członek Rady Naukowej, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2011Kapituła nagrody im. Lecha Kaczyńskiego, przewodniczący» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2011Polska Akademia Nauk, członek Komitetu Socjologicznego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2010Narodowa Rada Rozwoju, członek, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Kancelarii Prezydenta

2007 – 2010Insytut Spraw Międzynarodowych, członek Rady Naukowej Polskiego, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

2007 – 2009Rada Służby Publicznej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 04.07.2006Fundacja Współpracy Polsko-Niemieckiej, członek Rady Fundacji, Warszawa» źródło

Źródło

Lex Informator Prawno-Gospodarczy — Wolters Kluwer Polska

od 2006Polskie Towarzystwo Fenomenologiczne, członek Rady Naukowej» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 2003Wyższa Szkoła Europejska im. Ks. Józefa Tischnera, członek Rady Patronackiej, Kraków» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

2003 – 2007Kapituła Nagrody Hannah-Arendt-Preis, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

2001 – 2011Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, profesor nadzwyczajny, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1999 – 2007Polska Akademia Nauk, członek Komitetu Socjologicznego» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1999Helmuth-Plessner-Gesellschaft, członek-założyciel, Niemcy» źródło

Źródła

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego


Oficjalna strona Helmuth-Plessner-Gesellschaft

od 1998Towarzystwo Polsko-Niemieckie w Bremie, członek Rady, Brema, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1995 – 1997Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 1995Uniwersytet w Bremie, profesor, Brema, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1994 – 1995Uniwersytet w Bremie, profesor (zatrudnienie czasowe), Brema, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

od 1994Uniwersytet w Pradze, Wydział Nauk Społecznych, członek Rady Naukowej, Praga, Czechy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1992 – 1993Uniwersytet w Bremie, profesura gościnna, Brema, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1991 – 1992Uniwersytet w Kassel, profesor socjologii, Kassel, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

1975 – 1991Uniwersytet Warszawski, Wydział Filozofii i Socjologii, Instytut Socjologii, asystent, starszy asystent, adiunkt, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacji Deutsche Gesellschaft für Phänomenologische Forschung, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacji Deutsche Gesellschaft für Osteuropakunde, członek, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacjiPolskie Towarzystwo Socjologiczne, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacji Deutsche Gesellschaft für Soziologie. Sekcja Europy Wschodniej, członek, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacjiPolskie Towarzystwo Filozoficzne, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacji International Sociological Institute, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacji International Sociological Association, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

brak informacjiHelmuth-Plessner-Gesellschaft, członek Rady Naukowej, Niemcy» źródło

Źródło

Oficjalna strona Zdzisława Krasnodębskiego

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.