facebook tweeter youtube

 
Kinga Gajewska
  • posłanka
    Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska — Koalicja Obywatelska
  • kandydatka na posłankę
    Koalicja Obywatelska
Doktorantka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz studentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Wicemistrzyni Polski w motocrossie. Przewodnicząca Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci” na Mazowszu. Od 2008 r. członkini PO. W 2014 r. bez powodzenia kandydowała do PE. W l. 2014-2015 radna sejmiku woj. mazowieckiego. Posłanka od 2015 r. (VIII kadencja), zasiada w komisjach: edukacji, nauki i młodzieży; sprawiedliwości i praw człowieka.
Edukacja
Uniwersytet Warszawski, Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych; specjalność: Nauki polityczne, rok ukończenia: 2014
Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji; specjalność: Prawo, rok ukończenia: 2018
Uniwersytet Warszawski, Wydział Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych; specjalność: Nauki polityczne, rok ukończenia: 2017

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
od 14.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół - Zerwij z plastikiem, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 05.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

05.07.2018 – 11.09.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego (druk nr 2548), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Nowozelandzka Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 28.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Fińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

26.01.2018 – 22.11.2018Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia rządowego projektu ustawy o Sieci Badawczej: Łukasiewicz (druk nr 2148), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.01.2018Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Przyszłości Edukacji, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.10.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw nauki i szkolnictwa wyższego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Motocyklistów i Quadowców, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 23.08.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Reformy Wymiaru Sprawiedliwości, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

22.06.2017 – 12.09.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Motocyklistów i Quadowców, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Monitorowania Przestrzegania Praw Człowieka i Obywatela, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Włoska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 21.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Katarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. marihuany medycznej, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polski Wschodniej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Szwajcarska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 20.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Ochrony Puszczy Białowieskiej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 25.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Francuska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.02.2016 – 29.11.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Węgierska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 14.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja stała do spraw młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 17.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Miłośników Historii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Narodowo-Demokratyczny Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

25.11.2015 – 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Cyfryzacji, Innowacyjności i Nowoczesnych Technologii, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

16.11.2015 – 25.11.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

12.11.2015 – 04.12.2018Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.11.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł, Warszawa
okręg: Warszawa (20), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 4820» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2015kandydat na posła
okręg: Warszawa (20), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (2), liczba głosów: 4820 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 2015Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, przewodnicząca regionu mazowieckiego» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Młodych Demokratów Regionu Mazowieckiego

od 2015Zespół ds. Kobiet Polskiego Związku Motorowego, członek» źródło

Źródło

Polski Związek Motorowy

2014 – 11.2015Sejmik Województwa Mazowieckiego, radny, Warszawa
okręg: (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (4), liczba głosów: 10004» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Sejmiku Województwa Mazowieckiego
okręg: (7), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (4), liczba głosów: 10004 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Warszawa (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP, liczba głosów: 6221 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2013 – 2014Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, członek konwentu regionu mazowieckiego» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Młodych Demokratów Regionu Mazowieckiego

2010 – 2012Stowarzyszenie Młodzi Demokraci, członek konwentu regionu mazowieckiego» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Młodych Demokratów Regionu Mazowieckiego

brak informacji Platforma Obywatelska, Rada Regionu Mazowieckiego, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Platformy Obywatelskiej na Mazowszu

od 2008Platforma Obywatelska, członek» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Kingi Gajewskiej

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.