facebook tweeter youtube

 
Katarzyna Czochara
Ta osoba nie odpowiedziała jeszcze na kwestionariusz.
Poproś o odpowiedź
  • posłanka
    Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość
  • kandydatka na posłankę
    Prawo i Sprawiedliwość
Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Nauczycielka języka niemieckiego w gimnazjum w Prudniku. Pełniła funkcję radnej sejmiku woj. opolskiego w l. 2014-2015. W 2011 r. bezskutecznie ubiegała się o mandat poselski. członkini PiS od 2006 r., członkini zarządu okręgowego PiS w Opolu i rady politycznej partii, od 2016 r. przewodnicząca zarządu okręgowego PiS w Opolu. Posłanka od grudnia 2015 r. (VIII kadencja). - zastąpiła Sławomira Kłosowskiego, który zastąpił europarlamentarzystę Dawida Jackiewicza. Pracuje w komisjach: zdrowia; spraw zagranicznych.
Edukacja
Uniwersytet Wrocławski, Filologia Germańska; specjalność: , rok ukończenia: 2008

Pokaż członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

Ukryj członkostwo w komisjach i innych zespołach parlamentarnych

opis
2019kandydatka na posła do Parlamentu Europejskiego
okręg: Wrocław (12), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 20374 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

od 07.02.2018Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Izraelska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Lwowa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.06.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Wojska i Obrony Terytorialnej, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 08.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Polityki Klastrowej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Więziennictwa, przewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

14.12.2016 – 15.12.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Więziennictwa, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.2016Prawo i Sprawiedliwość, przewodniczący Zarządu Okręgowego w Opolu, Opole» źródło

Źródła

Biuletyn Informacji Publicznej partii Prawo i Sprawiedliwość


Serwis nto.pl

od 21.10.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. zbadania przyczyn katastrofy TU-154 M z 10 kwietnia 2010 r., członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

20.10.2016 – 07.02.2017Sejm RP VIII kadencji, Podkomisja nadzwyczajna do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii wraz z autopoprawką (druki nr 812 i 812-A), członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 22.09.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Policji, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 19.07.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Cyfryzacji Szpitali i Placówek Medycznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 11.05.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. Szpitali Powiatowych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Spraw Zagranicznych, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół ds. inwestycji: "Złoczew - eksploatacja złoża węgla brunatnego jako element bezpieczeństwa energetycznego kraju", członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

01.04.2016 – 05.07.2018Sejm RP VIII kadencji, Komisja Edukacji, Nauki i Młodzieży, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Chińska Grupa Parlamentarna, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polska-Stany Zjednoczone Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 10.03.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Niemiecka Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 26.02.2016Sejm RP VIII kadencji, Polsko-Czeska Grupa Parlamentarna, wiceprzewodnicząca» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 13.01.2016Sejm RP VIII kadencji, Opolski Zespół Parlamentarny, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

17.12.2015 – 13.04.2016Sejm RP VIII kadencji, Komisja Polityki Senioralnej, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Parlamentarny Zespół Przyjaciół Odry, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 16.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Komisja Zdrowia, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 09.12.2015Sejm RP VIII kadencji, Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość, członek» źródło

Źródło

Oficjalna strona Sejmu RP

od 12.09.2015Sejm RP VIII kadencji, poseł (objęła mandat po Sławomirze Kłosowskim), Warszawa
okręg: Opole (21), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 3857» źródło

Źródła

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej


Internetowy System Aktów Prawnych

2015kandydat na posła
okręg: Opole (21), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 3857 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014 – 11.2015Sejmik Województwa Opolskiego, radny (wygaśnięcie mandatu - wybór na posła)
okręg: (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 2754» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2014kandydat na radnego do Sejmiku Województwa Opolskiego
okręg: (4), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (3), liczba głosów: 2754 (wybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiPubliczne Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Prudniku, nauczyciel języka niemieckiego, Prudnik» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Katarzyny Czochary

2014kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego
lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (4), liczba głosów: 3286 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

2011kandydat na posła
okręg: Opole (21), lista wyborcza: Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (1), liczba głosów: 1292 (niewybrana)» źródło

Źródło

Oficjalna strona Państwowej Komisji Wyborczej

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek rady politycznej, Warszawa» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Katarzyny Czochary

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, pełnomocnik powiatu prudnickiego» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Katarzyny Czochary

brak informacjiPrawo i Sprawiedliwość, członek zarządu okręgowego, Opole» źródło

Źródło

Oficjalna Strona Katarzyny Czochary

Google Fundusz Inicjatyw Obywatelskich EEA Grants Fundacja imienia Stefana Batorego Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki

Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Wyrażone w niniejszej publikacji opinie są poglądami jej Autora.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.